אסף גרניט עושה את זה שוב ומקבל בפעם השלישית כוכב מישלן

"לקבל כוכב זה טוב ויפה, אבל לשמור עליו 3 פעמים ברציפות זה כבר משהו אחר, וזה הניצחון האמיתי מבחינתנו". בטקס שנערך הבוקר בפריז התבשרו גרניט וחברי קבוצתו על ההישג המרגש

זמן צפייה: 11:15

הישג מכובד לשף אסף גרניט. אחרי שמסעדת "שבור" הפריזאית של השף זכתה בכוכב מישלן לפני כשנתיים, אסף גרניט עושה את זה שוב, ושומר זו השנה השלישית על כוכב המישלן. בטקס שנערך היום בבוקר (יום ב, ה-6.3), התבשרו גרניט ושותפו לקבוצת מחניודה אורי נבון בוקר על ההישג המכובד, שמשמעותו שמירה על התואר הנכסף שמקנה יוקרה, הערכה ומקום של כבוד בקולינריה על מפת הקולינריה העולמית.

אסף גרניט
הישג מכובד לקולינריה הישראלית. שף אסף גרניט בטקס הבוקר | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של ערן סוויסה

"לקבל כוכב זה טוב ויפה, אבל לשמור עליו 3 פעמים ברציפות זה כבר משהו אחר וזה הניצחון האמיתי מבחינתנו", מתייחס אסף גרניט לבשורה המשמחת שקיבל הבוקר. "זה לדעת שמכירים בעבודה הקשה שלנו ויותר מזה - בעבודה העקבית שלנו, בטח בשנה כזאת קשה כשמלא מסעדות איבדו את הכוכב שלהן. והכול יחד עם הצוות המטורף הזה, השותפים שלי - דן יושע תומר לנצמן אורי נבון וכל השאר בירושלים ומסביב לעולם".

מתוך הטקס הבוקר
הטקס שנערך הבוקר בפריז | צילום: יח״צ מחניודה

בתום דבריו התייחס גרניט לקולינריה הישראלית והשפעתה ברחבי העולם: "אני מקווה שבשנה הבאה בטקס בישראל נזכה לראות עוד מלא כוכבים לכמה שיותר קולגות שיראו לעולם את האיכות והעשייה של הקולינריה הישראלית המצוינת".