גם הנפש זקוקה למקלט: Ever-Lab מציעה טיפול ללא עלות לתושבי הדרום

תכירו את המעבדה החדשנית המציעה טיפולים מפחיתי מתח ללא עלות לתושבי הדרום, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שעד לא מזמן היו זמינות רק לחברות כמו נאס"א. ירדן כחול יצאה לבדוק במה מדובר

Everlab
Everlab - מעבדה חדשנית להקלה על עומס רגשי | צילום: ירדן כחול

בעיצומה של המלחמה שנכפתה עלינו, עכשיו זה הזמן, לא אחר כך ולא בעוד כמה שנים, עכשיו זה הזמן לטפל בטראומה שנכנסה לנו לב, למחשבות וללילות שנותרו ללא שינה.

EVERLAB, מעבדה לבריאות אופטימאלית הנמצאת בהרצליה, היא מקלט לכל החרדות שמציפות אותנו בעת הזו המבטיח סביבה שלווה עם טכנולוגיה פורצת דרך, שמצליחה להפחית מתח ולסייע לאנשים בחוסן הרגשי שבתוך המצוקה.

Ever lab היא המעבדה היחידה בארץ שביכולתה לשפר ביצועים פיזיים וקוגניטיביים, לעכב את נזקי הזמן, לחזק את המערכת החיסונית, להטעין את הגוף מחדש ולגרום לו לעבוד טוב יותר. יש בה טכנולוגיות מבוססות מדע שמאפשרות הפעלה חכמה ומדויקת של מנגנוני הגוף השונים במטרה להשיג בריאות אופטימלית. טכנולוגיות, שעד היום היו זמינות לחברות כמו: נאס"א, נייבי סילס, וקבוצות ספורט מקצועיות, כעת זמינות לכל מי שזקוק לכך.

החוויה במעבדה זו תוכל לסייע לכל אחד בהקלה על העומס הנפשי שהוא חווה בימים אלו, בהפחתת חרדות ובקידום תחושת בטיחות ושלווה.

Everlab
הקלה על העומס הנפשי | צילום: ירדן כחול

 

פוד שינה עתידני Nap Pod

אחת הטכנולוגיות במעבדה הוא פוד עתידני המדמה מצב ציפה ולאפשר למוח שלכם להיכנס למצב מדיטטיבי (גל-תטא) בפרק זמן קצר. החוויה בתוך הפוד מעניקה איזון מחדש של המערכת העצבית הנדרשת לרגיעה, מאפשרת צלילות מחשבתית ותורמת להמשכיות השינה. הטכנולוגיה של הפוד היא פטנט שפותח בצבא האמריקאי, במיוחד עבור לוחמים שחזרו עם טראומות מלחמה, כך שהיכולת שלו לעזור לאנשי הדרום ולכל מי שחווה חרדות וטראומות בימים אלו, היא משמעותית.

Everlab
פוד שינה עתידני Nap Pod | צילום: ירדן כחול

 

החדר האדום The Red Room

המקום הכי חם ב-  EVER LAB נמצא בסאונת האינפרא רד. זוהי למעשה סאונה שמשתמשת בספקטרום המלא של גלי אינפרא כדי לעודד ניקוי רעלים, להגביר שריפת הקלוריות, להתניע ייצור הקולגן, להגביר קצב חילוף חומרים ולהשרות רוגע על מערכת העצבים.

 

מקלחת קרח Ice Cube

זו יותר סאונת קור מאשר מקלחת, וההמלצה היא להיכנס אליה ולתת לקריותרפיה לעשות את שלה. שהייה קצרה בלבד (שלוש דקות) בטמפרטורה קיצונית (מינוס 85 מעלות!) תוציא את הגוף שלכם מאזור הנוחות, ובכך תסייע בהפחתת דלקתיות, תשפר את המטבוליזם ותשחרר לגוף אנדורפינים אשר ידועים ביכולתם לשכך כאבים ולהרים את מצב הרוח פלאים.

Everlab
הכניסה למקלחת הקרח | צילום: ירדן כחול

 

הפאוץ' The Pouch

עוד טכנולוגיה מתקדמת שיש במעבדה היא הפאוץ', כיס ענק ומפנק בו תקבלו את עיסוי הדיטוקס האידיאלי. בעזרת טכנולוגית ניקוז לימפטי הכיס המיוחד סוחט בעדינות את עודפי המים מהגוף, מסלק רעלים ומשפר את תפקודה של המערכת החיסונית.

Everlab מזמינה את הציבור הרחב ליהנות מ-25% הנחה על כל החבילות, ולתושבי הדרום טיפול Recover ללא עלות, על מנת לסייע להם להגיע אל החלמה נפשית.

כתובת: אריק איינשטיין 3, הרצליה

אתר אינטרנט של Everlab

Everlab
הפאוץ' The Pouch | צילום: ירדן כחול