הגישה הישראלית המתקדמת לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער של ד"ר שרית כהן מומחית בכירורגיה פלסטית, מייסדת המרכז הארצי להשתלות שיער ihair

התקרחות, נסיגת קו השיער ונשירה, נחשבים לתהליכים שכיחים בקרב האוכלוסייה. ונתפסים כבעיה מטרידה המשליכה על הדימוי העצמי והבריאות הנפשית. עם התקדמות הרפואה וההתפתחויות הטכנולוגית , מוצעים כיום פתרונות ממשיים לבעיות איבוד השיער. הכירו את IHair – המרכז הארצי להשתלות שיער, אשר מספק, בין השאר, טיפול מתקדם בהתקרחות, באמצעות מיצוי תאי גזע אנושיים, לראשונה בארץ.

צילום: צילום . יח''צ

מנתבת דרך חדשה למצוינות

ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית מעל ל-15 שנה, אשת מקצוע משכמה ומעלה,  הקימה את המרכז הארצי להשתלות שיער Ihair, והמרכז הישראלי לפיסול פנים. ד"ר כהן חברה  באיגודים בינלאומיים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, התמחותה באזור הפנים והצוואר, לרבות כמובן, שיער הראש. ד"ר כהן העמיקה ידיעותיה והשתתפה בהשתלמויות של השתלות שיער אצל טובי המומחים ברחבי העולם ולכל הדעות מהווה מודל כפורצת דרך בתחומה.

 

"שיער מסמל בטחון עצמי, יופי ונעורים", היא מסבירה, "מעל 50 אחוז מהגברים שחצו את גיל 40, מתמודדים עם התקרחות, ומעל 50 אחוז מהנשים יסבלו מנשירת שיער בשלב כזה או אחר בחייהן. לשם כך, פתחנו מרכז מקצועי ישראלי מוביל בשורה הראשונה עם מרכזים מקבילים באירופה וארה"ב, אשר מציע תחת קורת גג אחת כל הטיפולים המתקדמים בעולם, בשיטה ייחודית, לטיפול בהתקרחות נשית וגברית כאחד".

 

המרכז שחותר לקדמה טכנולוגית

מרכז Ihair, מציע מנעד רחב של טיפולים לשיער. המרכז מציע טיפול באמצעות טכנולוגיה חדשנית, לראשונה בארץ וחלוצי גם בעולם - מיצוי של תאי גזע אנושיים. בתהליך זה, מבודדים את תאי הגזע משומן עצמוני של המטופל, ומזריקים אותם באופן ממוקד לאזורים הבעייתיים בקרקפת, על מנת להניע את שלב צמיחת השיער. טיפול זה נחשב לחוד החנית ברפואה רגנרטיבית בעולם הפלסטיקה ובעולם האסטיקה , כאשר רשימת היתרונות של טיפול זה, ארוכה ביותר. מרכז IHair, בניהולה של ד"ר כהן שרית,לראשונה בישראל,  מנגיש את הטיפול החדשני ונוחל הצלחות מרשימות. הצוות המקצועי של המרכז, מונה רופאים מנוסים וטכנאיות מקצועיות להשתלות אשר נבחרו בקפידה ומאפשרים טיפול מקצועי, יחס אישי ,תוצאות מדויקות, והכל כחול לבן.

 

צילום: צילום . יח''צ

קשת של פתרונות מתקדמים ביותר

התוכנית הטיפולית ניתנת לאחר פגישת יעוץ ואבחון אשר מתבצעת ע"י רופא מנוסה, בעזרת מכשור מתקדם וייחודי המאפשר קבלת תמונה מלאה של מצב השיער, הקרקפת, צפיפות הזקיקים ועוביים, זמינות האזור התורם ופוטנציאל הכיסוי. "רק לאחר השלמה של בדיקה פיזיקלית מלאה ולעיתים אף בדיקת דם, מתגבשת תוכנית הטיפולים המותאמת אישית, באמצעות צוות מיומן, ליווי נגיש למטופל ופיקוח רפואי מוקפד גם לאחר הטיפול". מסבירה דר' כהן.

מגוון הפתרונות שמוצעים במרכז, מותאמים באופן ממוקד לבעיה הספציפית – ביניהם, טיפול לנשירה המתבצע באמצעות PRP (הפקת נוזל פלזמה מהדם, להעשרת הקרקפת), פורמולציות ייחודיות, פרי מחקר של המרכז, אשר מוחדרות לקרקפת בלחץ אוויר. הפורמולציות שפותחו במיוחד במרכז IHair, נותנות מענה גם למטופלים  אחרי טיפולים כימותרפיים, כוויות  וצלקות. בנוסף, פרט להשתלת שיער בקרקפת מתבצעות השתלות שיער בגבות, זקן ובשאר מקומות בגוף בהתאם לצורך.

צילום: צילום . יח''צ

ביחד לכל אורך הדרך

מעבר לחדשנות הרפואית , צוות מרכז IHair וד"ר כהן בראשו, חרטו על דגלם להעניק את הטיפול המקצועי  הטוב ביותר  בסטנדרט שרות גבוה, כאשר שביעות רצון הלקוח הוא הקו המנחה אותם בכל התהליך. היות שלעיתים מטופלים מגיעים במצב נפשי שברירי, עקב ההשלכות הרגשיות הטמונות בבעיות שיער, הצוות דואג למתן ליווי מכיל ורגיש, הכולל מענה מידי לצרכיהם, לחוויית שירות מיטבית של הלקוח, לצד תוצאות מעולות.

הטכנולוגיות המתקדמות, הטיפול המותאם ללקוח, העלויות ההוגנות וההון האנושי עתיר הניסיון, הם אלו שהופכים את מרכז IHair לחלוץ ומצוין בתחום, כאן בארץ.

"בעידן של טכנולוגיות מתקדמות, טכניקות כירורגיות זעיר פולשניות, עם תרכובות ייחודיות המותאמות אישית ללקוח, נותנות מענה לגברים ולנשים כאחד, בעולם הרפואה בכלל ובענף האסתטיקה בפרט", מסכמת ד"ר כהן, "לגוף האדם אין תחליף, ולמרות שאין ספק שפעולה כירורגית היא פרוצדורה מחייבת, במרכז IHair, אנו מספקים ללקוח תוצאות של מראה שיער מלא וטבעי, ליווי מפוקח, אישי ואנושי העומד בסטנדרטים בינלאומיים המחמירים ביותר והכל תחת קורת גג ישראלית".

 

IHair – המרכז הארצי להשתלות שיער

כתובת: רח' הברזל 5א' רמת החייל.

טלפון: 03-5571171

אתר: https://ihair.co.il/

פייסבוק

אינסטגרם

 

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ