יפעת לביא מטפלת רב תחומית, מייסדת 32 נתיבות חכמה, מומחית בטיפול בחרדות

יפעת לביא, עוזרת למטופליה לעבור תהליכים רגשיים להגיע למקום פנימי בטוח. מומחית בטיפול בחרדות.

"אני מטפלת כבר מעל עשור" אומרת יפעת (44).

בעיקר מטפלת בחרדות ופחדים, המכה של הדור הזה

למדתי מגוון רחב של קורסים כמו דמיון מודרך אבחון ציורים NLP,TFT,CBT,ACCESS BARS ועוד. שם נפתח בפני עולם שלם כמה כוח טמון במוח האנושי, איך המוח יכול בגלל חוויה אחת לקודד אירועים הלאה לכל החיים, כשמזהים את האירוע ומקודדים אותו מחדש זהו אושר למטופל ולי.

 

בנקודה הזו המשכתי להעמיק בתחום הטיפול, למדתי מטובי המורים בארץ ומחו"ל..

כיום מנחה קורסים של לימודי NLP, מטפלת פרטנית בקליניקה בפתח תקווה.

בנוסף פיתחתי כלי המשלב טיפול בתרפיה במגע ומוזיקת תדרים, הוא כלי ייחודי שלי בלבד שהחזון שלי הוא להעביר את הידע הזה לעוד מטפלים שישתמשו בו בקליניקה שלהם ויעזרו לאלפי מטופלים הסובלים.

צילום: יח''צ

מה מייחד אותך כמטפלת?

יפעת: "פיתחתי כלי מדהים הנקרא 32 נתיבות חכמה, המשלב מעבר על 32 נקודות לאורך הגוף, מוזיקת תדרים ומדיטציה המכוונת לבעיה שאיתה הגיע המטופל.

את הכלי הזה קיבלתי בהשראה רוחנית, מספר שנים טיפלתי בו עד שממש יצרתי מתודיקה מובנית של הכלי הזה".

 

סיפורים מיוחדים?

בחור שהגיע עם חרדה שגרמה לו לנשימות קצרות דופק לב מהיר, כאבים בחזה. ממש הרגיש שהוא מקבל התקף לב. אחרי סשן 1 הרגיש מצוין, עבר עוד מפגשים ספורים כדי לחזק את התהליך והחרדות נעלמו כלא היו

 

סיפור נוסף, בחורה שהגיעה עם חרדות קשות המלוות בבחילות, כאבים בחזה וחולשה נוראית, עברה את הטיפול הזה של 32 נתיבות חכמה וכאילו נולדה מחדש.

יש עוד המוני סיפורים, מגוון הכלים הוא ענק, הכי חשובה הפרקטיקה של שנים עבודה עם אנשים.

 

 

מהי שיטת 32 נתיבות חכמה?

"מדובר בשיטה המשלבת מעבר לאורך הגוף(הילינג) עם מדיטציה ומוזיקת תדרים, המשפיעה עמוקות על הנפש. היא כרוכה במיקוד ב-32 נקודות לאורך הגוף, בצורה שעובדת על התת-מודע, ומסייעת הן לטיפול בכאבים כרוניים, והן לשם העלאת האפקטיביות של הטיפול הרגשי. אני עושה זאת בעיקר כאשר המטופל נמצא בסטרס או בלחץ נפשי חזק; זה פותח אצל המונחה את מרכזי האנרגיה, ומאפשר לאור להיכנס פנימה. בשילוב מדיטציה, נוצרת חוויה משחררת מאוד".

 

ליצירת קשר עם יפעת, התקשרו לטלפון 0502292844, או כנסו לעמוד הפייסבוק שלה.