איפה הכסף? כ- 8 מיליארד שקלים ממתינים לציבור בקופת המדינה

Ruwspy

בשיתוף FUND UP

איפה הכסף? כ 8 מיליארד שקלים ממתינים לציבור בקופת המדינה
דווקא עכשיו במשבר הקורונה כאשר המצב הכלכלי מכביד ומעיק יש מי שיכולים למצוא סכומי כסף חשובים אשר מגיעים להם בזכות החזרי מס שלא קיבלו לאורך השנים.
אם אתם שכירים היום או בעבר, הכתבה והבדיקה הבאה הם בגדר חובה עבורכם.
חברת "פאנד אפ" https://nfinance.co.il/prospects-for-income-tax-returns-6/?utm_source=WALLA&utm_medium=ARTICAL&utm_campaign=WALLA היא חברה ותיקה בישראל עם ניסיון מוכח בשטח למעלה מעשור וזו שמה לעצמה מטרה לעזור לכל שכיר ושכירה להשיג את החזר המס שלהם מבלי להסתבך בבירוקרטיה מעיקה ומילוי טפסים מתיש ובלי הצורך לצאת מהבית כאשר כל ההליך הינו דיגיטלי נוח ומהיר.
בשנות הפעילות שלה חברת "פאנד אפ" העניקה שירות עבור למעלה מ 30 אלף לקוחות כאשר 90% מהם קיבלו החזרי מס כאשר ההחזר הממוצע עמד על כ 9,500 שקלים.
לאורך השנים "פאנד אפ" איפשרה לעשרות אלפי אנשים ליהנות מהחזרים כספים שכלל לא היו מודעים להם קודם לכן.
כיום בזכות טכנולוגיה מתקדמת אשר הציבה אותם בחוד החנית בתחום, "פאנד אפ" מאפשרת לכל אחד לבצע בדיקה אישית מרחוק, ללא צורך להגיע למשרדי החברה או לשוחח עם סוכן על מנת לגלות את גובה ההחזר אותו ניתן לקבל מהמדינה.
כל הטפסים השונים מחכים באתר החברה https://nfinance.co.il/prospects-for-income-tax-returns-6/?utm_source=WALLA&utm_medium=ARTICAL&utm_campaign=WALLA וכל מה שצריך לעשות זה למלא את הפרטים ולקבל תשובה, האם אתם זכאים ומה הסכום המדויק, פשוט וקל.

Safe Image 2
Safe Image 2

מהו החזר מס?
לפי החוק בישראל כל העובדים השכירים משלמים מס הכנסה ברמה חודשית כאשר הסכום יורד דרך תלוש המשכורת.
בגלל שהחישוב של חבות המס נעשה ברמה שנתית, לא פעם נוצר הפרש בין סכומי הכסף שהמדינה גבתה לבין הסכום שהשכירים היו צריכים לשלם בפועל ולכן מגיע להם החזר.
הדבר שכיח בעיקר כאשר העובדים מחליפים מספר מקומות עבודה לאורך השנים, לכן על פי הערכות לשכירים בישראל מגיע החזר כספי בגובה של 8.5 מיליארד שקלים ממס הכנסה.

Rsz 615 346 Savings
Rsz 615 346 Savings

ברחבי הרשת כולה מצאנו אלפי חוות דעת והמלצות מצד מי שנעזרו בשירותים של "פאנד אפ", בין היתר שלי.ד סיפרה:
"בזכות השירות היעיל, מקצועי ומהיר של פאנד אפ https://nfinance.co.il/prospects-for-income-tax-returns-6/?utm_source=WALLA&utm_medium=ARTICAL&utm_campaign=WALLA קיבלתי החזר מס בגובה 20,000 שקל.
בתחילה כאשר נאמר לי כי זהו גובה ההחזר שמגיע לי חשבתי כי מישהו מנסה למתוח אותי וחשבתי בטח יש פה איזה טריק, אבל תוך זמן קצר לאחר מכן כאשר קיבלתי את מלוא הסכום לחשבון הבנק שלי.
זה היה בגדר גלגל הצלה של ממש, כמו אוויר לנשימה ועל כך תודתי נתונה להם".
עמירם.א העיד אף הוא:
"בדרך כלל כאשר שומעים על חברות שמבטיחות הרים וגבעות אני סקפטי וחשדן, בטח כשמדובר בכספי מס, אולם חבר טוב המליץ לי לעשות בדיקה דרך "פאנד אפ" ומה כבר יש לי להפסיד.
סמכתי עליו ולא רק שלא הפסדתי אלא בזכות הליך נוח ופשוט שביצעתי באתר שלהם https://nfinance.co.il/prospects-for-income-tax-returns-6/?utm_source=WALLA&utm_medium=ARTICAL&utm_campaign=WALLA התברר לי כי הייתי זכאי להחזר מס בגובה של 42,000 שקל שנצברו לי לאחר 30 שנות עבודה בכמה מסגרות שונות, נדהמתי ממש.
שמחתי לגלות לא רק את הכסף מועבר אלי אלא על שיש חברה אמינה ומקצועית כמו "פאנד אפ", לא מובן מאליו בישראל".
חשוב לדעת!

104432961 2596199153953753 240
104432961 2596199153953753 240

*ניתן להגיש בקשה החזר מס רטרואקטיבית עבור שבע השנים האחרונות.
*הבדיקה היא חינמית לחלוטין ללא כל התחייבות ובסופה תדעו האם מגיע לכם החזר כספי ומהו הסכום המדויק, בלי אם ובלי אבל.

לביצוע הבדיקה כנסו עכשיו: https://nfinance.co.il/prospects-for-income-tax-returns-6/?utm_source=WALLA&utm_medium=ARTICAL&utm_campaign=WALLA