מערכות אלומיניום קסטן: אימפריית האלומיניום של ישראל חיה ובועטת

בשנה האחרונה על פניהם של אדריכלים רבים בישראל עלה חיוך גדול, לאחר שהתברר כי חברת מערכות אלומיניום קסטן בע"מ רכשה את פעילות קסטן, כך היא הבטיחה כי אימפריית האלומיניום של ישראל תמשיך להביא לידי ביטוי את הניסיון ואת יכולת היצירה אשר נרכשו במשך שלושה עשורים של ביצוע עבודות אלומיניום לעשירונים העליונים בישראל

לפני כ- 30 שנה בעפולה, משפחת קסטן פתחה עסק משפחתי קטן לאלומיניום, ולאורך השנים העסק הקטן צמח להיות לאימפריה של ממש, בזכות אלפי פרויקטים יוקרתיים של מערכות אלומיניום מתקדמות.

רצה הגורל ומשבר הקורונה פגע גם בעסק המשפחתי שהגיע לצמרת החברות הפרטיות המובילות במשק הישראלי, אך בצעד מהיר חברת "מערכות אלומיניום קסטן" בבעלות יזמים מצפון הארץ, רכשה בחודש דצמבר 2020 את הנכסים ואת הפעילות של קסטן.

על היעדים שהציבו לעצמם לעשור הקרוב, כמו גם על מערכות האלומיניום המובילות כיום, יהודה מזרחי מנכ"ל החברה, ויוחאי קסטן סמנכ"ל התפעול סיפרו לנו, על כך ועוד בראיון הבא.

 

"על היכולות והפוטנציאל הגלום בקסטן לא היה ספק לרגע אחד.

הרזומה האדיר, האמינות והמקצועיות שלהם היו ידועים לכולם, לכן הפעולה הראשונה שביצענו בחברה הייתה להבטיח כי כל העובדים הוותיקים עם הניסיון והידע המקצועי המעמיק ישארו בחברה, כי מבחינתנו הם הבסיס להצלחה, לפני כל השקעה כספית נוספת כזו או אחרת", סיפר יהודה מזרחי, רואה חשבון ועורך דין, ומי שמשמש כיום כמנכ"ל של "מערכות אלומיניום קסטן בע"מ".

צילום: קסטן מערכות אלומיניום

שירותי החברה מגוונים ונוגעים בכל עולם האלומיניום בבית, ובין היתר אלו כוללים:

☑ מערכות מינימל.

☑ מערכות אלומיניום סופר טרמיות.

☑ מערכות אלומיניום בשילוב עץ.

☑ ייצור והתקנה של כלל מערכות קליל- באוהאוס, אופיס, בלגי, נוף.

☑ וויטרינות זכוכית כולל למפתחי ענק וזכוכיות ג'מבו.

☑ דלתות כניסה לבתים בחיפויים שונים כולל אלומיניום, גרניט פורצלן או HPL.

☑ פתרונות הצללה כולל משרביות ממונעות.

☑ קירות מסך.

☑ מעקות זכוכית בהתקנה יבשה ועוד.

 

מערכות אלומיניום קסטן: כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

מעבר לקהלים פרטיים, מי שבעיקר אוהבים לעבוד עם "מערכות אלומיניום קסטן" אלו הם אדריכלים, מעצבי פנים, חברות קבלן ויזמי בנייה, כיוון שמדובר בחברה בעלת מפעל יצרני של מערכות קליל ואקסטל, ובמקביל הם מייבאים את המערכות של החברות והמותגים הנחשבים ביותר בעולם.

"אנחנו מייבאים מערכות של חברת ,RABEL SYSTEMS מדובר במערכות מינימל סופר טרמי המספקות בין היתר פתרונות לוויטרינות במפתחי ענק.

לדוגמא, כל כנף של דגם RABEL 62 יכולה להגיע ממונעת ברוחב 400 מ"מ ובגובה עד 500 מ"מ.

כמו כן, אנו מייבאים מראבל מערכות הצללה ורטיקליות ממונעות היושבות על מסילה אחת, ומאפשרות שילוב של מערכות ציר, פיבוט, הזזה והרמוניקה.

מחברת BERTRAND אנחנו מייבאים מערכות עץ אלומיניום או עץ בלבד.

ניתן לבחור את סוג העץ מתוך ארבע אפשרויות, אורן, מהגוני, אלון או בוק, כמו גם את המרקם, גוון וטקסטורה, זאת כדי לקבל תחושה אמיתית של עץ בתוך הבית ואת יתרונות האלומיניום מחוצה לו.

אנחנו מייבאים גם צלונים של חברת HELLA הידועה, כך שתחת קורת גג אחת ניתן למצוא אצלנו את כל הפתרונות האפשריים בתחום האלומיניום לבית", יוחאי קסטן סמנכ"ל התפעול הסביר.

 

בשנים האחרונות הנושא של איכות הסביבה והצורך בבנייה ירוקה עלה לכותרות יותר מפעם אחת, ראינו זאת גם בועידת האקלים השנתית של האו"ם שנערכה בגלאזגו לפני מספר חודשים, כאשר המשלחת הישראלית לועידה כללה קרוב ל 200 איש.

ב RABEL SYSTEMS שאת מוצריה מייבאת "מערכות אלומיניום קסטן בע"מ" ביבוא בלעדי, מעולם לא חיכו לועידה כזו או אחרת, אלא במשך שנים הם עובדים על מערכות הפרדה טרמיות שמגיעות לרמות בידוד ואקוסטיקה מהטובות ביותר בשוק העולמי.

לכן כאשר הבית שומר על קרירות בימי הקיץ החמים, ובמקביל מספק חום טבעי גם כאשר הכל בחוץ גשום, קר ורטוב, מערכות האלומיניום הסופר טרמי בעצם חוסכים בצורך לעשות שימוש בתנורים, מזגנים ומוצרי חשמל שונים, כך שאלו מובילים לפתרון וחסכון בהוצאות אנרגיה עבור קהל הלקוחות.

צילום: קסטן מערכות אלומיניום

מערכות אלומיניום קסטן: פתרונות טכנולוגים יש מאין

על מנת להתרשם מקרוב מכל המערכות השונות שחברת "מערכות אלומיניום קסטן" מעמידה לרשות הקהל בישראל ובכדי להתאים ללקוחות פתרונות לכל סיטואציה וצורך בבית, ניתן להגיע אל אולם התצוגה המרשים הכולל את מיטב מערכות האלומיניום והפרזול, זה ממוקם בסמוך למפעל החברה, ברחוב רמז 3 בעפולה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ חינם, חייגו: 04-6527748, 054-9500101 או העבירו פניה במייל office@kastan.co.il

אתר החברה