מוטי שמואל עבודות אלומיניום

סיפור משפחתי, אותנטי ומחבר לשורשים, עסק עם חלונות גדולים לעתיד

לוגו שמואל עבודות אלומיניום

עסקים משפחתיים לרוב הם עסקים מיוחדים, מעניינים ובעלי סיפור רקע משפחתי מרתק למדי. במסגרת סיקור העסקים המשפחתיים בישראל, יצאנו לחפש אחר עסק משפחתי חדש שמספר סיפור אותנטי, כזה שמחובר בקשר חזק בין הדור המייסד לדור החדש. אחרי מספר חיפושים וכמה המלצות שקיבלנו, יצאנו אל השטח והגענו למבוא חורון, שם נחנך לאחרונה מפעל האלומיניום המחודש של שמואל מערכות אלומיניום.

שמואל מערכות אלומיניום: עסק משפחתי משנת 1987

עבודת אלומיניום שמואל עבודות אלומיניום
נחלה במושב בשפלה ,קליל אופיס 2200, אדריכלית שרי מיכלוביץ | צילום: צילום: יח''צ

העסק המשפחתי הוקם בשנת 1987 ע"י מוטי ואתי שמואל. לאורך השנים, ילדיהם של מוטי ואתי התבגרו וגדלו לתוך תחום האלומיניום כאשר בדרך הם סופגים את הערכים המרכזיים על פי הם פועל מוטי בעבודותיו- מקצועיות, שירות ללא פשרות, אהבה לעבודת כפיים, אמינות ואיכות. בימים אלו, בזמן שהמפעל מציין 30 שנים להיווסדו, הדור הצעיר שהופקד על עתיד החברה מבין את גודל האחריות שמוטל עליו ובשל יותר מתמיד להוביל את העסק המשפחתי להצלחה בשנים הבאות.

פגשנו את עמית, בנו של מוטי, בן ה-30 במשרדו אשר נמצא במפעל וחולק קיר משותף עם המשרד של אימו, אתי האחראית על ניהול החשבונות והמשרד. לא רחוק משם, הבן השני- עידן, מצויד בציוד העבודה הנחוץ למשימה, נמצא בעיצומו של יום עבודה עמוס ומאתגר במטרה לעמוד ביעדי היום שהציבו לעצמם במפעל. יחד, הם מצליחים לחוות יום עבודה משותף, זה לצד זה, בשיתוף פעולה מרתק ויוצא דופן. אם תשאלו אותם, ככה זה במשפחת שמואל- העבודה היא המשפחה והמשפחה היא עבודה.

ביקשנו מעמית לתאר את העסק המשפחתי מנקודת המבט שלו: "בעיניי, מפעל האלומיניום הוא דרך חיים במשפחה שלנו, וככזה- אנחנו יכולים להתחייב לסטנדרט של איכות בכל מוצר שאנחנו מספקים". בנוסף לכך, עמית מציין את הייחודיות של העסק המשפחתי שנעוצה בשירות ליווי הנדסאי-אדריכלי המוענק לכל פרויקט, כזה שיורד עד לפרטים הכי קטנים בתוכנית. שירות זה מתובל בהמון יצירתיות וחדשנות בהתאם לצרכים המודרניים ולרצונותיו של הלקוח ושואב את כוחו מהפיתוחים הטכנולוגיים החדשים בתחום האלומיניום ובענף.

 מוניטין גבוה באיכות המוצרים

לאורך השנים צבר העסק המשפחתי, שמואל מערכות אלומיניום, שם דבר בתחום עבודות האלומיניום בעיקר בכל הנוגע למוניטין הגבוה והאיכותי שצבר במהלך שנות פעילותו וכן בהקשר לתחום האמינות שגורם ללקוחות החברה להרגיש שהם בידיים טובות. עמית מוסיף ואומר: "השירות מבחינתנו זה הדבר הגדול ביותר שאנחנו עושים כאן. אני בעצמי מדבר עם הלקוחות ומעניק להם יחס אישי וחם. בדרך הזו כל לקוח מבין שהוא הדבר החשוב ביותר מבחינתנו".

במהלך השנה האחרונה, בניו של מוטי לקחו צעד אחד נוסף קדימה אל חזית ניהול העסק והביאו איתם רוח צעירה ורעננה מלאה בראייה עיצובית חדשנית, מקצוענות בלתי מתפשרת  ומעטפת שלמה של ניהול איכות השירות. "היה לנו חשוב לקחת את הדבר היקר הזה- העסק המשפחתי שאבא שלי הקים ולהצעיד אותו אל קדמת שוק עבודות האלומיניום. מעבר לכך, היה לנו חשוב לשמור על האותנטיות והערכים שמלווים את הפעילות של העסק המשפחתי מהיום שהוא נוסד".

שמואל עבודות אלומיניום הינו ספק מורשה של "קליל" ובדרך זו מציעה החברה ללקוחותיה מוצרים עם 7 שנות אחריות ומגוון רחב של חלונות מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק. עמית אומר: " חשוב להבין, כל מה שקשור בשדרוג חלונות הבית הוא עסק מורכב ונחשב להוצאה השנייה בגדולה בבניית הבית. לכן, היה לנו חשוב להעמיד לרשות הלקוחות שלנו את המוצרים הטובים ביותר בשוק ועם מעטפת האחריות המלאה והרחבה ביותר, כזו שבאה לקראתם וגורמת להם להבין שהם עשו את הבחירה הנכונה".

עבודת אלומיניום שמואל עבודות אלומיניום
חדר ישיבות משרד בת''א -מחיצות קליל באוהאוס 5600 ודוגמת זכוכית | צילום: צילום: יח''צ

שמואל מערכות אלומיניום: שירות מעל הכל

אחד היתרונות המרכזיים בעסק המשפחתי הוא השירות הכולל והמקיף תחת קורת גג אחת. בין השירותים שהעסק מציע תוכלו לקבל הצעה משתלמת במוצרים משלימים כמו- פרגולות, גידור, שערים וסגירות חורף. לצד כל אלו, העסק המשפחתי, שמואל מערכות אלומיניום, מציע מגוון פתרונות בתחום עבודות האלומיניום החל מתריסים נאספים חדשניים, דרך חלונות מינימל ועד לזכוכיות חכמות שהופכות לשקופות ואטומות היכולות לשמש כמסך TV ומקרן שלדבריו של עמית הן הדבר הבא: "כשהחלטנו לקבוע את נושא החדשנות כאחד העקרונות המרכזיים שלנו בעסק, ידענו שאנחנו צריכים להביא לכך הוכחות ומעשים בשטח. לכן, המוצר שלנו כיום נחשב למוצר ברמה הכי גבוהה שיש בשוק בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר".

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/ovawYV8o88U']

בשלב הזה קיבלנו סיור פרטי ברחבי המפעל בו גילינו היכן כל הקסם קורה. עמית מסביר לנו ואומר: "אחד הדברים שהכי חשוב לי שידעו עלינו, זה שיש דור חדש בענף. כזה שבא עם רעב ואנרגיה להצליח. כמובן, אנחנו אף פעם לא שוכחים מאיפה באנו ואנחנו מודים על כל יום שבו אנחנו עוסקים במקצוע שלנו ומעריכים את עבודת הכפיים- שהיא למעשה הסיפור האמיתי. תראו, חלון זה בסופו של דבר רק חלון. אבל, וזה אבל גדול, בעסק המשפחתי שלנו אנחנו מצליחים ליצור חלון שעושה יותר".

רגע לפני סיום, שאלנו את עמית על הדבר שגורם לו להנאה בעשייה שלו: "המפעל שלנו הוא מפעל אינטימי ומשפחתי. אנחנו עובדים כאן ביחד כל יום ומרגישים בכל פעם את האחריות שמוטלת עלינו להיות הכי מקצועיים שאפשר ולהציע את המוצר הטוב ביותר", הוא מחייך ומוסיף: "כמובן שלצד כל אלו, חשוב לנו לשמר ולטפח את הקשר שלנו עם קהל הלקוחות שלנו שלמעשה מורכב מכמה אוכלוסיות, בין אם זה בעלי דירות או קהל מקצועי- אדריכלים, ספקים וקבלנים. עם כולם אנחנו מצליחים ליצור מערכת יחסים איכותית ואמינה, זו שבעצם מגדירה את מי שאנחנו. בשילוב של השניים- מוצר ברמה הגבוהה ביותר לצד שירות אמין ואיכותי אנחנו מקפידים ליישם את החזון שלנו הלכה למעשה ומתחייבים לעשות הכול כדי להגשים כל חלון.

 

טלפון ליצירת קשר עם שמואל מערכות אלומיניום:  0502449404

אתר הבית

פייסבוק

אינסטגרם