ניסור בטון – הטכנולוגיה שתשדרג לכם את המבנה

הריסות מבנים היא תת-נישה בענף הבניה, הדורשת התמחות מיוחדת. התמחות כזו בדיוק, יש לנתנאל זכאי, המייסד של ניסור פור יו, שהחליט לקחת את תחום העיסוק הזה לרמה הבאה ולהעניק ללקוחותיו שירות מקצה לקצה, עם דגש על ניסור בטון. מהי בדיוק הפעולה הזו וכיצד היא מגנה על המבנה בצורה אידיאלית? המשיכו לקרוא וגלו את כל הסודות המקצועיים

בניית בית או כל סוג אחר של נכס, דורשת כל כך הרבה תכנונים מקדימים וביצוע מדויק, שלפעמים נדמה שגם הבניה הכי פשוטה, היא אומנות לשמה. אבל מה קורה כשרוצים לבצע שינויים במבנה? למשל, כשיש בית עם שתי קומות ורוצים לפתוח את התקרה ולבנות מדרגות. או כשרוצים לפתוח דלת או חלון ולהעביר צנרת בתוך בטון מזויין. מקרים כאלו מצריכים שימוש במכונה מיוחדת לניסור בטון – מכונה שלא כל אחד יכול, מורשה או יודע לתפעל. כאן נכנסים לתמונה זכאי והצוות של ניסור פור יו, שיודעים לנסר בדיוק במקום שצריך, כמה שצריך. זכאי מדגיש שכדי לעבוד עם המכונה צריך לעבור הסמכה מיוחדת ולהחזיק ברישיון עבודה לגובה ותעודת בטיחות הניתנת אחרי קורס רשמי בנושא. לכן, לא כל מי שמשפץ או בונה יכול לקדוח בבטון וגם מי שקודח בבטון, צריך לעשות זאת מתוך ידע וניסיון. אחרת, יש סכנה להתמוטטות של תקרות ונזקים נוספים לחיי אדם ולרכוש.

מי אתם ניסור פור יו?

ניסור פור יו הוקמה לפני כחמש שנים וכוללת 8 עובדים ב-4 צוותים, בעלי ניסיון עשיר ורקע בעבודות ניסור והריסת מבנים, לפעמים עוד מתקופת הצבא. בעוד חברות אחרות מציעות לפעמים רק ניסור בטון או רק הריסת מבנים, ניסור פור יו משתמשים בניסיון הרב של ההון האנושי שברשותה ומציעה את שני השירותים במקום אחד, כדי להעניק את המקסימום האפשרי ללקוחות. אם כבר מדברים על לקוחות, החברה העניקה שירות לחלק מהחברות הגדולות והמובילות בישראל כגון ארקיע ויובלי ישראל וזכאי מדגיש כי אפשר להזמין אותם ישירות, או דרך קבלן המבנה. בדרך כלל, לקבלנים אין בהישג יד את המיכון הדרוש לביצוע ניסור בטון, בין השאר בשל הסמכות הדרושות כדי להפעיל אותו. לכן, צוותי החברה זמינים לכל דורש ויגיעו במידת הצורך כדי לבצע כל סוג של פרויקט עד להשלמתו בהצלחה, 24/5.

צילום: צילום: יח''צ

ניסור פור יו עם מומחיות כפולה

כאמור, מלבד ניסור בטון, בניסור פור יו מתמחים גם בהריסת מבנים ולא במקרה. מדובר בשירותים המשלימים זה את זה ויש מקרים בהם יש צורך באנשי מקצוע ברמה גבוהה, כדי שיוכלו לבצע פרויקטים מורכבים. זכאי נותן כדוגמה לקוחות שנשרפו להם המשרדים, אך הם לא רצו להוריד את כל הבניין, בעיקר ממניעים בירוקרטיים – ברגע שמורידים את הקורות ואת העמודים, צריך להוציא את כל האישורים מחדש, והשגרה העסקית מתעכבת עוד יותר ממה שכבר נפגעה בזמן השריפה. לכן, אותו לקוח ביקש מניסור פור יו לנסר חלק מהבניין, לחצוב ולרסק את התקרה. האתגר הגדול הוא, שמבנה שרוף הוא מוחלש וידיים לא מקצועיות, עלולות להרוס את כולו. "זו הריסה בפינצטה" אומר נתנאל זכאי "וזו המומחיות שלנו".

צילום: צילום: יח''צ

רגע לפני שמזמינים ניסור בטון – מה חשוב לדעת?

טרם מפעילים את המסור, יש כמה דברים שבעל הנכס צריך לדאוג להם:

  • לקבל אישור קונסטרוקטור (מהנדס בניין המתמחה בשלד הבניין)
  • לוודא כי יש ביטוח צד ג' וחבות מעבידים
  • לוודא כי לעובדים יש אישור בטיחות ואישור עבודה בגובה
  • לוודא שהעובדים מגיעים ממוגנים: עם קסדה, משקפי מגן וכדומה
  • לברר מה בדיוק כולל השירות והאם הוא כולל ריסוק ופינוי

צילום: צילום: יח''צ

לגבי הריסת מבנים, בניסור פור יו מדגישים כי ראשית, יש לקבל את כל האישורים הדרושים לכך. אחרי שיש אישור, יש לנתק את החשמל הראשי מהפילר הראשי ולהזמין את חברת החשמל, המים והגז כדי שינתקו את כל הדרוש מהעורק הראשי, לפני ההריסה.

ניסור בטון – האפשרות המועדפת

הטכנולוגיה של ניסור בטון מאפשרת לעבוד בלי לגרום זעזועים לבניין ומבלי ליצור סדקים בבטון ולהחליש אותו. הניסור לא פוגע במבנה עצמו והתוצאה מהירה, מדויקת, חדה ונקיה יחסית. לכן, אם אתם זקוקים לשינויים במבנה קיים, פנו לטובים ביותר בתחום, ניסור פור יו

יצירת קשר ניסור פור יו

טלפון: 0526661243

אתר

פייסבוק