אלינור קוסמטיקס: "עושה לי כיף לראות אישה מטופחת, ועוד יותר כיף לקחת חלק בזה" 

מודל היופי הנשי עבר שינויים רבים במשך השנים, אך תמיד ההקפדה על אסתטיקה והיגיינה הייתה אחד מהמרכיבים החשובים ביותר אצל כל אישה, הכירו את מכון היופי ''אלינור קוסמטיקס'' לטיפולים קוסמטיים מתקדמים

זמן צפייה: 03:01

מהו הרקע שבעקבותיו התחלת לעסוק בתחום הקוסמטיקה?

כבר מגיל צעיר אהבתי את התחום של טיפוח ויופי, בכלל רואים היום שהמודעות ליופי וטיפוח מתחילה מגיל מאוד צעיר. עושה לי כיף לראות אישה מטופחת ועוד יותר כיף לקחת חלק בזה. 

 

מהם הטיפולים שאת מעניקה במכון היופי שלך? 

אצלי במכון אני עושה איפור קבוע, עיצוב גבות, בניית ציפורניים, לק ג'ל, פדיקור רפואי ושעוות. 

 

מהן השיטות הפופולריות כיום לאיפור קבוע?

כיום יש שלושה שיטות עיקריות: שיטת הצללה, שיטת השערה (מיקרובליידינג), ושיטת הפודרה שזה שיידינג. 

 

מהם ההבדלים בין השיטות?

שיטת ההצללה זה באופן מלא ואחיד לכל אורך הגבה. שיטת הפודרה באה לעדן את שיטת ההצללה באופן אוורירי ולא מלא, זה כמו נקודות גבות שמציירים על הגבה. השיטה האחרונה זו שיטת השערה שמציירים פשוט שערה שערה במקומות שחסר וצריך למלא. 

 

מהי לדעתך הייחודיות שלך שגורמת ללקוחות שלך לחזור אלייך בכל פעם מחדש? 

אני מאוד סבלנית על הלקוחות שלי, מתאמת איתם ציפיות מראש, עם זאת אני גם נותנת להם את דעתי המקצועית לגבי מה שהכי מתאים להם. 

מהן התוכניות שלך לעתיד?

השאיפה שלי לפתוח מכון יופי גדול שיכלול בתוכו שלל טיפולים אסתטיים, ככה שהלקוחות לא יצטרכו להתרוצץ ממקום למקום אלא הכל יהיה במקום אחד. 

 

מהו הטיפ החשוב ביותר שאת יכולה להעניק לצופות שלנו לשמירה על שגרת טיפוח?

רוב הנשים היום הולכות על הטרנדים ומה שעכשיווי ולא תמיד זה נכון, מה שמתאים לאיקס לא בהכרח מתאים לוואי. לכן חשוב לעשות מה שנכון עבורך ומתאים לך. 

 

טיפול קוסמטי מפנק הוא הדרך האופטימלית לשמירה על מראה מנצח, רוצים לשמוע פרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה של אלינור? אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק שלה להתרשם וליצור קשר 

טלפון: 052-888-0935