אתם יכולים ללכת לישון בראש שקט

הכירו את חברת אחזקת המבנים והניקיון שעשתה מהפכה בתחום, ''בראש שקט''. הבעלים ומייסד החברה, אשר גססה, רק בן 25 מגבעת אולגה, הקים את החברה לפני כשלוש שנים בכוחות עצמו, ללא תמיכה מהבית או מהחברים – סיפור הצלחה

בשיתוף בראש שקט

כולם ניסו לדחוף את אשר גססה להיות שכיר, לאחר שהפיק בחיי הלילה ולמד ניהול אחזקת מבנים, אבל הוא החליט ללכת אחרי הלב שלו, לחזור לעבר הרחוק של חייו. את התחום הוא מכיר מגיל 16 ועבד בעצמו בתור מנקה, הזדעזע משירות הלקוחות, היחס לעובדים ובעקבות כך החליט להקים את "בראש שקט", כשהוא טוען כי השם פונה גם ללקוח וגם לעובדי בחברה.

עומדים להיכנס לבית או למשרד חדש? שיפצתם את הדירה או העסק שלכם? אתם לבטח הייתם רוצים שהמקום יהיה מצוחצח ולכן צריכים לדאוג לניקיון כדי שיהיה כיף להיכנס אליו. הכירו את ''בראש שקט'', חברת ניהול, אחזקה וניקיון שתצבע עבורכם את כל העבודות הדרושות, החל מפוליש מקצועי על גבי רצפת הבית ועד אחזקת מבנה משרדים בן עשרים קומות.

בחירת חברת ניקיון ואחזקה אינה דבר של מה בכך. אחרי הכול, אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים את האנשים שיבצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, עבודה שתחזיק מעמד לאורך זמן. לכן, מוטב כי הבחירה שלכם תסתמך על מספר פרמטרים ובדיוק בשביל כך, צוות המערכת שלנו בחן מגוון רחב של חברות בתחום.

בבדיקה שלנו מצאנו כי ''בראש שקט'' מבצעת מגוון עבודות אחזקה וניקיון, ביניהן עבודת פוליש אשר דואגת שהרצפה תהיה מבריקה. מדובר בטכניקת ניקוי שמשתמשת בחומרי ניקוי והברקה מיוחדים לניקוי רצפות וגורמת להן להיות מבריקות ובוהקות. החברה עושה שימוש במכונות מיוחדות המנקות את הרצפה בלי לשרוט אותה, ומצפה אותה בשכבת הגנה. חשוב לציין כי ניקיון הכולל פוליש מקצועי יעניק לכם תוצאה של בית נקי ומראה יוקרתי, זאת מאחר ואנשי הצוות של ''בראש שקט'' עושים שימוש בטכניקות מתקדמות לניקוי בתים בכל מצב, גם במקרים של לכלוך קשה.

צילום: צילום: יח''צ

כאמור, ''בראש שקט'' דואגת גם לאחזקת מבנים ובניינים אשר משמשים כמקום מגורים עבור הרבה מאד משפחות ואנשים. ידוע כי השטחים הציבוריים של הבניין מתלכלכים במהרה ואם הדבר קורה לתקופת זמן ממושכת ישנה פגיעה באיכות החיים של הדיירים. לשם כך החברה מספקת מגוון שירותים, החל מניקיון חדרי המדרגות, ניקוי מעליות, ריקון וניקוי פחים בבניין, ניקוי מראות, חיטוי דלת כניסה ראשית/תיבות דואר/ מעלית וכפתורים ועד שטיפת רצפות – אלו פעולות אשר ישיבו את המראה של הבניין לימיו הטובים.

''בראש שקט'' תדאג לשלוח לכם צוות מסור שעושה את העבודה בקפידה. נקודה נוספת שעלתה במהלך הבדיקה שערכנו על חברות אחזקה וניקיון באה לידי ביטוי בכך שללקוח הפרטי כבר אין צורך להתעסק בבירוקרטיה. היטיב להסביר אשר בעלי החברה: "חשוב לי לציין בפני הגולשים כי במידה והם מעסיקים אדם לטובת שירותי ניקיון, בבית או בבניין באופן ישיר, כלומר, ללא תיווך של חברת ניקיון או חברת כוח אדם, הם נחשבים למעסיקים לכל דבר. העסקה ישירה מחייבת כל אחד לדאוג לרישום העובדים ולדאוג להם מבחינת תנאים סוציאליים וכדומה. אצלנו, בראש שקט, אנו דואגים שיהיה שקט לכל לקוח בסביבת המגורים שלו".

עוד הוסיף אשר: "החברה מעסיקה עובדים מכלל קשת האוכלוסייה, ללא הבדלי גזע, דת, צבע ומין. אנו זמינים 24 שעות, חוץ משבתות וחגים, מחירים נוחים, יחס חם ושירות ברמה הגבוהה ביותר. כל עובד עובר תהליך ונבחר בקפידה, אין אצלנו עדיפות. בנוסף, כל עובד מקבל הזדמנות ואופציית קידום כמו שאני קיבלתי הזדמנות מבורא עולם".

בחברה מאמינים כי שירות ואמינות ברמה גבוהה יספקו לכל לקוח שלהם את התוצאה המבוקשת: "בוחרים בנו בתים פרטיים, דירות, עסקים, משרדים, מוסדות וארגונים. אנחנו מקפידים על כל פינה בבית או במשרד וקשובים לכל לקוח. אנו שואפים בחברה להתקדם ולהגיע רחוק בעתיד, הן מבחינת כמות הלקוחות, מה שהעסק מציע ועד פתיחת סניפים בכל רחבי הארץ''. סיכם אשר גססה את פני הדברים.

אז אם אתם רוצים לפנק את הבית שלכם, את המשרד או את הבניין צוות העובדים המובחר של ''בראש שקט'' יעמוד לשירותכם באזור הצפון, השרון וגוש דן, כאשר את ההזמנות מוטב לבצע מראש, בדרך כלל בין שבועיים לחודש ימים בטרם הביקוש לביצוע העבודות.

להזמנות: 052-889-4943

aasshheerr15@gmail.com

פייסבוק

אתר הבית

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ