כושר גופני לילדים ולנוער

גם בחופש הגדול, חשוב לא ליפול לשגרה של טלוויזיה וחוסר מעש. אז במיוחד לקיץ, אילו מכשירי כושר מתאימים לשימוש לילדים כיצד לעורר את היצר התחרותי אצל הילד?

זמן צפייה: 04:37

רוב האנשים מתאמנים 'כי חייבים', לא 'כי אוהבים'. ניר הדס, מאמן כושר מוביל מאמין שפיתוח מודעות לגוף מאפשר ליהנות, להתאמן ולהתחטב וכל זאת בלי מאמץ. תכנית הכושר החדשה שפיתח "סנסה" הדוגלת בחמש דקות אימון אפקטיביות בלבד ביום, מתעתדת לשבור מוסכמות.

"שעות המסך" העולות במהירות ובילוי הזמן במצב נייח, שינו לחלוטין את הרגלי הילדים והנוער בהשוואה לדורות הקודמים. פעילויות ספורט אינן אטרקטיביות עוד ואינן יכולות להתחרות בכוח הגירוי של תוכניות טלוויזיה ופעילות וירטואלית. אולם הבעיות הגופניות והאחרות הנובעות מכך, הן רבות מספור וגובלות בממדי מגפה של ממש. תופעות שכיחות למגמה זו הן: העלייה הקבועה בשכיחות מחלת הסוכרת, השמנת היתר, ליקויי יציבה, הפרעות קשב וריכוז, בידוד חברתי, דיכאון ועוד ועוד.

צילום: shutterstock

מטרת התוכנית היא לחזור ולקיים את הקשר המולד עם גופנו ומסריו, להטמיע פעילות גופנית בחיי היום יום ללא מאמץ או סבל אלא עם הנאה מתמשכת המיטיבה עם הגוף ועם הנשמה וכל זאת בחמש דקות אימון מהנות ביום.

אז אילו מכשירי כושר מתאימים לשימוש לילדים, כיצד לספק את הצורך של הילדים בגיוון ועניין במהלך האימון וכיצד לעורר את היצר התחרותי אצל הילד? צפו בקטע מתוך בוקר חם

החופש הגדול