למה חדרי ניתוח בישראל עומדים ריקים?

כמעט בכל בתי החולים בארץ תמצאו חדרי ניתוח משוכללים ריקים, אך התורים ממשיכים להתארך. הערב במערכת, האם הרפואה הציבורית על סף קריסה?

זמן צפייה: 03:52
ניסיתם בזמן האחרון לקבוע תור לרופא מומחה, או לבדיקה מיוחדת? אם עשיתם את זה בטח גיליתים שאתם צריכים לחכות חודשים בתור. אם חלילה תזדקקו לניתוח, לא מציל חיים, אל מציל איכות חיים, ייתכן ותחכו יותר משנה. זה לא שמערכת הבריאות כאן לא טובה. יש בישראל שירותי בריאות מצוינים, אבל אנחנו האזרחים לא מצליחים להגיע אליהם. במציאות הזאת, אין פלא שיותר מ-85 אחוזים מהישראלים משלמים על ביטוח רפואי פרטי, יותר מבכל מקום אחר. ההוצאה שלנו על בריאות עלתה בשנים האחרונות ב-17 אחוזים, ועדיין התורים רק מתארכים. הכי נורא, הוא שמתפתחת רפואה לעשירים. גם בדבר החשוב ביותר בחיים שלנו, הבריאות, הכסף מדבר. הערב, במערכת עם מיקי חיימוביץ', ישודר סרט העוסק במנגנון מערכת הבריאות, בשיטת התקצוב, בפערים בין פריפריה ומרכז ובתורים הארוכים לניתוחים ופרוצדורות רפואיות. האם מערכת הבריאות בישראל על סף קריסה? צפו בהצצה מתוך התחקיר שישודר הערב, אחרי החדשות המערכת עם מיקי חיימוביץ', הערב (4.5) ב-21:00 מיד בתום התכנית, מנכ"ל איכילוב, פרופ' רוני גמזו, יענה לשאלות שלכם - השאירו שאלות כבר עכשיו ממשלת ישראל - קחי אחריות!
המערכת
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ