החיילת שנפצעה בפיגוע בירושלים התעוררה

החיילת שפונתה במצב אנוש לבית החולים אחרי שנפצעה בפיגוע בירושלים שבה לנשום בכוחות עצמה

זירת הפיגוע בארמון הנציב
שיפור משמעותי חל במצבה של הצעירה שנפצעה אנושות בפיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב לפני כארבעה ימים. הפצועה פונתה לבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת, אך היום (חמישי) מדווחים בבית החולים כי היא התעוררה וכי היא נושמת בכוחות עצמה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת הצעירה פונתה לבית החולים שערי צדק על ידי צוותי מד"א, לאחר שנפצעה באורח אנוש בפיגוע הדריסה. לאחר שהונשמה בשטח על ידי הצוותים, הוא הועברה לטיפול מחלקת הטראומה בבית החולים כשהיא מחוסרת הכרה.
זירת הפיגוע בארמון הנציב
זירת הפיגוע בארמון הנציב | צילום: רויטרס
היום נמסר מבית החולים כי מצבה של החיילת השתפר משמעותי, אך תזדקק לטיפולים רפואיים נוספים. "מדובר בשינוי מתמשך, אך קפיצת המדרגה במצבה התרחשה היום", הסביר ד"ר עופר מרין, סגן מנהל בית החולים ומנהל מרכז הטראומה בשערי צדק. "זה מסוג הדברים שכיף לדווח עליהם. אט אט גמלנו אותה ממכונות ההנשמה ובשעות האחרונות היא נושמת באופן עצמוני". "היא התעוררה, והוסבר לה באופן חלקי על הפיגוע", הוסיף ד"ר מרין. "אנו משתדלים לבודד אותה מהסביבה כדי שהמידע יגיע אליה בהדרגה ולא יקשה על התאוששותה". "אין ספק שהסיפור של החיילת מביא סיפוק רב לצוות הרפואי", ציין. "אנו מטפלים בהמון פצועים, וכל אחד שמצבו משתפר מרגש אותנו מאוד. יכולת ההחלמה של צעירים כמותה מפליאה אותנו בכל פעם מחדש, במיוחד במקרים מסוג זה כשמצבו של הפצוע אינו ברור בתחילה, ולאחר מכן משתפר באופן משמעותי".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ