התחזית: מעונן חלקית – סיכוי לגשמים מקומיים קלים
מזג האוויר יהיה סגרירי, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות. מחר בלילה ועד יום שני צפויים ממטרים משמעותיים לעונה – ובעקבותיהם יהיה חשש לשיטפונות בנחלים ולהצפות בערי החוף
דני רופ | 07.12.2019
זמן צפייה: 01:30
מזג האוויר היום (שבת) יהיה מעונן חלקית וסגרירי. יתכנו גשמים מקומיים קלים – ללא שינוי ניכר מאתמול. מחר תתחיל מערכת גשומה, ומשעות הלילה ולאורך יום שני צפויים הגשמים המשמעותיים ביותר עד כה לאורך העונה. קיים חשש לשיטפונות בנחלים ולהצפות בערי החוף.
![גשם בים בנתניה](https://media.reshet.tv/image/upload/v1568866961/ntr_180723.webp)
הטמפרטורות המרביות החזויות להיום: הרי הצפון – 12, הכינרת – 20, נצרת – 16, חיפה – 18, תל אביב – 19, השפלה – 19, אריאל – 14, ירושלים – 14, באר שבע – 19, מצפה רמון - 14, ים המלח – 22 ואילת – 22 מעלות.