הטמפרטורות המקסימליות החזויות למחר: רמת הגולן – 31, הרי הצפון – 25, הכינרת – 34, נצרת – 29, חיפה – 28, תל אביב – 30, השפלה – 30, אריאל – 27, ירושלים – 27, באר שבע – 32, הרי הנגב – 29, ים המלח –38 ואילת – 41 מעלות.
התחזית: ירידה בטמפרטורות והקלה בעומסי החום - הים מסוכן לרחצה
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית ונוח יחסית לעונה. בשעות הבוקר ייתכן טפטוף לאורך מישור החוף. החל מיום שלישי הטמפרטורות יעלו בהדרגה ותורגש הכבדה בעומסי החום
זמן צפייה: 00:19
מזג האוויר היום (ראשון) יהיה מעונן חלקית. תחול ירידה בטמפרטורות ותורגש הקלה בעומסי החום, בעיקר בפנים הארץ ובהרים. מזג האוויר יהיה נוח יחסית לקיץ. בשעות הבוקר ייתכן טפטוף לאורך מישור החוף. הים התיכון יהיה גבוה ומסוכן לרחצה.
מחר לא יורגש שינוי ניכר בטמפרטורות והן יוסיפו להיות נוחות יחסית לעונה. בשעות הבוקר ייתכן גשם מקומי וקצר בצפון ובמרכז. החל משלישי הטמפרטורות יעלו בהדרגה ותורגש הכבדה בעומסי החום.
תגיות: מזג אוויר