הטמפרטורות המקסימליות החזויות למחר: הרי הצפון – 23 מעלות, הכינרת – 32, נצרת – 27, חיפה – 21, תל אביב – 24, השפלה – 28, אריאל – 26, ירושלים – 26, באר שבע – 30, הרי הנגב – 25, ים המלח – 32 ואילת – 33 מעלות.
התחזית ליום העצמאות: חם מהממוצע לעונה; בשבוע הבא: חום קיצוני
במהלך היום תחול עלייה נוספת בטמפרטורות, ומזג האוויר ייעשה יבש - ונוח במיוחד לפיקניקים ולטיולים. בסוף השבוע תורגש התחממות ניכרת ויהיה שרבי ברוב אזורי הארץ
טל שמאי | 14.04.2021
זמן צפייה: 01:48
מזג האוויר: מחר (חמישי), יום העצמאות, תחול עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהממוצע לעונה. בסוף השבוע תורגש התחממות ניכרת ואף יהיה שרבי ברוב אזורי הארץ. בשבוע הבא, במיוחד ביום שני, יורגש גל חום קיצוני עם 37 מעלות בירושלים. ההקלה תורגש רק החל מיום שלישי.
לכתבות נוספות בחדשות 13 >>
שירה איסקוב ועדי גוזי ריגשו, שלומי שבת שר: טקס המשואות 2021
משלומי שבת ועד שירה איסקוב: משיאי המשואות ביום העצמאות ה-73
מטס יום העצמאות המסורתי: מתי הוא יעבור מעליכם?
תגיות: מזג אוויר