מזג האוויר צפוי להיות מעונן חלקית, ותורגש ירידה קלה בטמפרטורות. במהלך היום יחל לרדת גשם מקומי ויש חשש לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. בתחילת השבוע הבא ייעשה נוח ותורגש התחממות קלה
מזג האוויר היום (רביעי) צפוי להיות מעונן חלקית, ובנוסף תחול ירידה קלה בטמפרטורות. במהלך היום יחל לרדת גשם מקומי ויש חשש לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. משעות אחר הצהריים והערב ייעשה בהדרגה גשום וסוער מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, בעיקר לאורך מישור החוף. בערב ובלילה יש חשש חמור להצפות בערי החוף ובמקומות המועדים. בפסגת החרמון ייתכן שלג.
ביום חמישי יוסיפו לרדת גשמים מלווים בברקים וברעמים מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, בעיקר לאורך מישור החוף. יש חשש להצפות בערי בחוף ולשיטפונות בנחלי המזרח. בפסגת החרמון ייתכן שלג. משעות הערב הגשמים ייחלשו. בסוף השבוע יישאר קריר ועדיין ייתכן גשם מקומי בהפוגות ארוכות. בתחילת השבוע הבא ייעשה נוח ותורגש התחממות קלה.
הטמפרטורות המקסימליות החזויות למחר: רמת הגולן – 22 מעלות, הרי הצפון – 18 מעלות, הכינרת – 26, נצרת – 23, חיפה – 23, תל אביב – 25, השפלה – 25, אריאל – 19, ירושלים – 19, באר שבע – 26, הרי הנגב – 20, ים המלח – 26 ואילת – 28 מעלות.