התחזית: עלייה קלה בטמפרטורות; בחמישי: חשש להצפות בערי החוף
מחר ובשלישי תורגש התחממות קלה ומזג האוויר יהיה מעונן חלקית. ביום רביעי, החל משעות הצהריים, יחלו לרדת גשמים מקומיים. בסוף השבוע, קיים סיכוי שיירד שלג בחרמון
מזג האוויר: הלילה (שני) יהיה קר בכל האזורים. מחר תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות, ויהיה מעונן חלקית. ביום שלישי לא יורגש שינוי ניכר במזג האוויר. ביום רביעי העננים יתרבו בהדרגה ומשעות הצהריים יחלו לרדת גשמים מקומיים. בערב ובלילה ייעשה גשום ברוב הארץ ויש חשש לשיטפונות ולהצפות.
ביום חמישי יהיה קר מהממוצע וגשמים מלווים בברקים וברעמים ירדו ברוב אזורי הארץ. גם ביום זה קיים חשש מהצפות בערי החוף ומשיטפונות בנחלי המזרח. בחרמון ייתכן שלג. ביום שישי יישאר קריר ועדיין ייתכן גשם מקומי בהפוגות ארוכות.
הטמפרטורות המקסימליות החזויות למחר: רמת הגולן – 22 מעלות, הרי הצפון – 17, הכינרת – 25, נצרת – 22, חיפה – 20, תל אביב – 23, השפלה – 24, אריאל – 18, ירושלים – 18, באר שבע – 25, הרי הנגב – 19, ים המלח – 25 ואילת – 28 מעלות.