אמה של בת ה-19 מדברת: "ורד לא רצתה למות, היא לא קפצה"

מותה של ורד קרמסקוי בת ה-19 עדיין נותר בגדר תעלומה, אך אמה אלונה בטוחה שהיא לא קפצה מהרכב בו נסעה עם בן זוגה שנעצר

"ורד לא קפצה", אמה של קרמסקוי
"ורד לא קפצה" אמה של קרמסקוי | צילום: חדשות 2

אמה של ורד קרמסקוי ז"ל, שוללת היום (חמישי) את הטענות לפיהן בתה קפצה אל מותה ממכוניתו של בן זוגה. "צריך להפריך את השמועות", אמרה אמה אלונה בשיחה עם חדשות 2 Online. "אין מצב שהיתה קופצת ככה אל מותה, היא אהבה את החיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עמה סיפרה האם על מערכת היחסים שלה עם בתה בת ה-19, תוך שהיא מחזיקה את הציורים שציירה בחייה. "היא היתה אהבת חיי", אמרה. "כשעלינו ארצה לפני 19 הייתי בהיריון איתה. לא האמנתי שאלד אותה פה ואקבור אותה פה".

"ורד אהבה את החיים", המשיכה. "אין מצב שהיא רצתה במותה, ואין מצב שהיתה קופצת כך כפי שטוענים".

ורד קרמסקוי ז''ל
ורד קרמסקוי ז''ל | צילום: חדשות 2

בעודה בוכה, האם מציינת כי היא שמחה על מערכת היחסים שנרקמה בין ורד לבן זוגה שנחקר בחשד לרצח. "לאחרונה שמחתי על הקשר הזה", ציינה. "הם התארסו, רצו להתחתן ולהקים משפחה. אני לא רוצה להתערב בעבודת המשטרה - אך אני מחפשת צדק. אני דורשת מהמשטרה שימצאו את האנשים או את האיש של לקח את החיים של בתי".

קרמסקוי ז"ל, שהובאה אמש למנוחות, נמצאה השבוע מוטלת בתעלה בשומרון לאחר שהושלכה - או קפצה - מרכב נוסע. לידי חדשות 2 Online הגיעו ההתכתבויות האחרונות בין האם לבתה. ורד כתבה השבוע לאימה "אנחנו תמיד בסדר, איך אצלך". האם סיפרה לבתה על מבחן שעברה וסיפרה על ביקור בבית הקברות, ו-ורד השיבה לה: "את גדולה, כל הכבוד על המוטיבציה, למרות כל הקשיים. אוהבת אותך, את אמא למופת. מתגעגעת".

בן הזוג שוחרר ממעצר

מוקדם יותר היום קבע בית המשפט המחוזי כי על המשטרה לשחרר ממעצר את בן זוגה של קרמסקוי, שנחקר ונעצר בחשד לרצח. בית המשפט ביקש לשלוח את החשוד, ששמו טרם הותר לפרסום, לחמישה ימי מעצר בית בתנאים מגבילים. ההחלטה עוכבה ביממה על מנת לאפשר למשטרה לערער.

החשוד בבית המשפט, השבוע
החשוד בבית המשפט, השבוע | צילום: חדשות 2

המשטרה ביקשה לעכב את החלטתו של השופט עודד מורנו שהורה על שחרור החשוד, והודיעה כי בכוונתה לעתור מחר לבית המשפט המחוזי-מרכז. החוקרים מבקשים להמשיך לחקור את המקרה כשהחשוד במעצר, לאחר שהתגלו סתירות בגרסה שסיפק בחקירתו. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה והדיון נערך בדלתיים סגורות.