נהג המשאית: "כששמעתי שהילדה נפטרה - נשברתי"

נהג המשאית שפגע אתמול בבני משפחה אחת וגרם למותם של האב ושני הילדים ולפציעתם של האם ושני ילדים נוספים דיבר לראשונה עם חדשות 2 ושיחזר את הרגעים שלפני התאונה הקשה

התאונה הקטלנית בכביש 70 (אלון קוצי תיעוד מבצעי מד"א)
הערב (שלישי) הובאו למנוחות שלושת בני משפחת מוכתר מכפר אדומים, האב אלון בן ה-47, והילדים אלה בת ה-12 ויואל שלום בן ה-7. בבית החולים הגליל המערבי בנהריה עדיין מאושפזים במצב בינוני עד קשה האם ושני ילדים נוספים. הנהג הפוגע, מתנדב במד"א דיבר עם חדשות 2 לראשונה: "היום שמעתי שהילדה נפטרה - נשברתי לגמרי". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת . גם היום ממשיכים במשטרה בחקירת התאונה הקשה שהתרחשה אתמול בכביש 70. נהג המשאית שהיה מעורב בתאונה נחקר היום שוב במשך כמה שעות ושיחזר את הרגעים שהובילו לתאונה הקשה. "אני הגעתי לצומת רמזור, פתאום רכב...בשנייה שהגעתי לצומת, אין לי שום אפשרות למנוע את התאונה הזאת חוץ מללחוץ על הברקס אבל זה לא עזר", שיחזר הנהג ההמום. "ירדתי מהמשאית, לעזור להם ולטפל טיפול ראשוני ואפילו עשיתי עם עוד מתנדב של מד"א החייאה לילדה. היום שמעתי שהילדה נפטרה, הילדה שטיפלתי בה, אני נשברתי לגמרי".
המשאית הפוגעת (דוברות מד''א)
המשאית הפוגעת (דוברות מד''א)
הנהג אושפז באותו בית החולים בו אושפזו בני המשפחה, ואף ניגש אתמול לקרוביהם כדי להביע את תנחומיו. "אני אמרתי להם שאני נהג המשאית, ומה קרה", סיפר. "הם לא באו אליי בשום טענה, כי הם ידעו שאני לא אשם". אמנם אנחנו רק בפתחו של הקיץ, אבל הקטל בכבישים נמשך. בקטע הכביש בו אירעה התאונה, בין כפר יאסיף לשלומי נהרגו בעשור האחרון 30 בני אדם ונפצעו 2,000.