"חבר המפלגה שלך נישק אותי בכוח"

צעירה שנחשפה לדברים שכתב חבר הכנסת סמוטריץ' בגנות הקמפיין MeToo הקורא לנשים לחשוף הטרדות מיניות שעברו, החליטה לענות לו. בפוסט שכתבה בעמוד הפייסבוק שלה

חבר הכנסת בצלאל סמוטרי'ץ (הבית היהודי) פרסם הודעה ברשתות החברתיות שמתנגדת לקמפיין MeToo, היום (שישי) צעירה שראתה את הפרסום החליטה לפרסם בתגובה כיצד הוטרדה מינית על ידי חבר מפלגתו של סמוטריץ'. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת סמוטריץ' פרסם בעמוד הפייסבוק שלו ידיעה בה תקף את מובילי הקמפיין וטען שנועד לשרת מטרות אחרות. "זה ממש, אבל ממש, לא משהו שעושים בקמפיין וולגרי, פופוליסטי ושטחי, שהופך את כל הגברים לתוקפים ואת כל הנשים לנפגעות", כתב סמוטריץ'. "הקמפיין הזה לא תורם כלום למלחמה בהטרדות המיניות. פשוט כלום. לכן מותר לי לטעון שהוא קמפיין מזיק ופוגעני שנועד כנראה לשרת מטרות אחרות".
''קמפיין שנועד לשרת מטרות אחרות'', סמוטריץ (פלאש 90, מרים אלסטר)
''קמפיין שנועד לשרת מטרות אחרות'', סמוטריץ (פלאש 90, מרים אלסטר)
צעירה אחת שקראה את דבריו של חבר הכנסת סמוטריץ' לא הצליחה להישאר אדישה ופרסמה פוסט ובו היא טוענת כי חבר כנסת ממפלגתו של סמוטריץ' תקף אותה מינית. "חוץ מהחבר הכי טוב שלי אף אחד לא יודע על המקרה", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה. "זה קשור למישהו חזק פוליטית והדבר האחרון שרציתי זה להיות אייטם". "אז בצלאל בוא אני אספר לך על חבר שלך", המשיכה הצעירה וסיפרה. "לובש הכיפה, בכיר בבית היהודי, שלמרות שאמרתי לא ניסה לנשק אותי בכוח", כתבה והמשיכה. "רק המחשבה על הלשון שלו עדיין גורמת לי לבחילה. זה לא הקמפיין שהופך נשים לקורבנות זה אתה והחברים שלך".