הטמפרטורות המקסימליות החזויות למחר: רמת הגולן – 24 מעלות, הרי הצפון – 21, הכינרת – 30, נצרת – 25, חיפה – 23, תל אביב – 26, השפלה – 26, אריאל – 23, ירושלים – 23, באר שבע – 26, הרי הנגב – 23, ים המלח – 30 ואילת – 30 מעלות.
התחזית: ירידה בטמפרטורות וגשם מקומי - סיכוי לברקים ורעמים
מזג האוויר צפוי להיות מעונן חלקית עד מעונן, כשבמקביל מידות החום יהיו גבוהות - חשש חמור לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. החל מהיום: חובה על הנהגים להדליק אורות בכל שעות היממה
מזג האוויר: היום (ראשון) צפוי להיות מעונן חלקית עד מעונן, כשבמקביל תחול ירידה קלה בטמפרטורות, אך הן עדיין יהיו גבוהות מהממוצע לעונה. משעות הצהריים יחל לרדת גשם מקומי ויש סיכוי לברקים ורעמים. ישנו חשש חמור לשיטפונות בנחלי הדרום אל תוך שעות הלילה. כמו כן, החל מהיום חובה על הנהגים להדליק אורות בכל שעות היממה.
מחר יוסיף לרדת גשם מקומי ועדיין יש חשש חמור לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. בשלישי תורגש התקררות ניכרת וגשם מקומי ירד בצפון ובמרכז, בעיקר לאורך החוף.
ברביעי ובחמישי מסתמנת מערכת גשם גדולה - צפויים גשמים מלווים בברקים, רעמים וברד מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, בעיקר לאורך מישור החוף. יש פוטנציאל גדול להצפות בערי החוף ולנזקים. עדיין ייתכנו שינויים, בעיקר בהיבט התזמונים.
![מעונן](https://media.reshet.tv/image/upload/v1568630942/ntr_327509.webp)