התאונה בתקוע: בן ה-10 נהרג מפגיעת רכב משטרתי במעבר חצייה

מחקירה ראשונית של פרטי התאונה עולה כי הילד שנדרס ונהרג לאחר שרכב משטרתי דרס אותו, חצה במעבר חצייה

חן בלוך בן ה-10 מהיישוב תקוע, שנהרג מפגיעת רכב משטרתי בעת שרכב על אופניו בכניסה ליישוב שבגוש עציון - חצה במעבר חצייה: כך עולה מפרטים ראשונים של חקירת התאונה הקשה שאירעה אמש שלישי) בתקוע

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי היא אירעה בעת שהילד רכב על אופניו - וחצה מעבר חצייה בכניסה לתקוע. השוטר שדרס אותו, נהג בניידת הכבדה ולצדו חייל צה"ל. לדברי השוטר, הוא לא הבחין בילד.

השוטר אושפז בבית חולים לאחר שלקה בהלם - ולכן עדיין לא נגבתה ממנו עדות מלאה ואת עיקר הפרטים על התאונה מוסר החייל. השוטר משרת שנים ארוכות כשוטר קהילתי בגוש עציון ומכיר את רוב התושבים שם. אביו של הילד משרת אף הוא כאזרח עובד משטרה. הלווייתו של חן בלוך ז"ל תתקיים היום ב-11:00 באזור מגוריו.

זירת התאונה, הערב (זק
זירת התאונה, הערב (זק"א)

"חן היה תלמיד מצטיין ואהוב מאד על חבריו, עדין, ורגיש מאד לסביבתו", נמסר בהודעת היישוב תקוע. "במהלך הימים האחרונים הכין עבודה שעסקה בנושא זהירות בדרכים, לקראת תחילת התנדבותו במשמרות זה"ב. היישוב תקוע אבל וכואב את מותו ומשתתף בצערם הכבד של בני המשפחה".

מדובר בשוטר שנהג בניידת מסוג "קרקל", רכב ממוגן ירי וכבד במיוחד שנועד לפעילות בשטחים. ככל הנראה השוטר הדורס לא הבחין בחן שרכב על אופניו ומהמשטרה נמסר כי בוחני אגף התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. "מדובר באירוע טרגי שהסתיים באובדן חיי אדם", נמסר. "משטרת ישראל משתתפת בצערה של משפחת ההרוג בתאונה".

[brightcove_iframe video_id='mivzak8_vtr2_n20161130_v1' autoplay='0' kid='' duration='1929'']