תאונה קטלנית בצפון: אישה ובעלה נהרגו בתאונה, בתם נפצעה

רכב בו נסעו בני זוג, בתם בת ה-3 ועוד שלושה נערים, קרובי משפחתם, התהפך סמוך לקיבוץ החותרים באזור חיפה. האישה והגבר נהרגו, הילדה נפצעה קל

אישה ובעלה נהרגו הערב (שבת) בתאונת דרכים בכביש החוף ובתם בת ה-3 נפצעה קל, כשהרכב בו נסעו התהפך סמוך לקיבוץ החותרים. שלושה נערים בני 14-15, קרובי משפחתם של ההרוגים, נפגעו בינוני בתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות משטרה, כיבוי וצוותי מד"א הוזעקו לזירת התאונה ומצאו במקום את גופתה של אישה בשנות ה-40 ואת שלושת הנערים והילדה שנפגעו. לאחר חילוץ הלכודים והפצועים לוחמי האש הבינו שככל הנראה חסר אדם נוסף שהיה ברכב.

בסיוע תאורה של רכבי החילוץ ופנסים הם המשיכו לסרוק עד שאיתרו במרחק של עשרות מטרים ממיקום הרכב את גופת הגבר, בשנות ה-40 לחייו. פרמדיקים של מד"א העניקו לפצועים טיפול ראשוני בשטח ופינו אותם להמשך טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה הקשה.

מוחמד טבאש, פראמדיק מד"א שהגיע לזירת התאונה, סיפר כי כבר בקבלת הקריאה במוקד מד"א הבינו כי מדובר בתאונת דרכים קשה והזעיקו למקום כוחות רבים שהגיעו במהירות. "כשהגעתי למקום הבחנתי בנפגעת ללא רוח חיים כשהיא לכודה ברכב ובעוד נפגעים נוספים", אמר. "ביחד עם הכיבוי חילצנו את הנפגעים, העברנו אותם לניידות מד"א שבמקום והענקנו להם טיפול רפואי מתקדם כשכולם במצב פציעה בינוני".

[brightcove_iframe video_id='18mivzak_vtr2_n20170218_v1' autoplay='0' credit='מבזק השעה 18:00' kid='' duration=''']