גבר נספה בשריפה בקרוואן ברמת הגולן

צוות מגן דוד קבע במקום את מותו של גבר כבן 30, שנמצא ללא רוח חיים עם כוויות על גופו במבנה ביישוב נוב. שלושה צוותי כיבוי פעלו לכבות את האש

זירת השריפה ברמת הגולן שבה נספה גבר | צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

גבר כבן 30 נספה הערב (שישי) בשריפה בקרוואן ביישוב נוב שברמת הגולן. צוות מגן דוד אדום נאלץ לקבוע את מותו במקום. למקום הוזנקו שלושה צוותי כיבוי שפעלו לכבות את האש.

פרמדיק מד"א, עומרי הוכמן, סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות הכיבוי שפעלו במקום על מנת לכבות את המבנה שעלה באש. תוך כדי פעולות הכיבוי בוצעה על ידם סריקה בדירה והם חילצו אלינו גבר כבן 30 מחוסר הכרה כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

זירת השריפה ברמת הגולן שבה נספה גבר | צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

לפני כשבוע מתה אישה בת 70 כתוצאה משאיפת עשן לאחר שריפה שפרצה בדירתה בקומה השלישית בבניין בן שבע קומות, ברחוב מנחם בגין בעיר. צוותים רפואיים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה, נאלצו לקבוע את מותה במקום. נסיבות השריפה נחקרות.

"כשהגענו למקום ראינו המולה ועשן סמיך יוצא מחלונות דירה בקומה השלישית", סיפר פרמדיק מד"א יקי חג'ג', "הכבאים חילצו מהדירה אשה כבת 70 מחוסרת הכרה, לאחר ששאפה עשן רב, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".