שוב: משאית עם מנוף פגעה בגשר

תקרית שלישית תוך שבוע: משאית פגעה בגשר לה גווארדיה בנתיבי איילון בתל אביב. אין נפגעים ולא נגרם נזק לגשר

בפעם השלישית תוך שבוע: משאית עם מנוף פתוח התנגשה היום (שלישי) בגשר לה גווארדיה בנתיבי איילון לכיוון דרום בתל אביב. אין נפגעים בתקרית ולא נגרם נזק לגשר, אך המשאית תקועה מתחת לגשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות משטרה נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. בעקבות התאונה נחסמו שני נתיבים על מנת לפנות את המשאית ולסגור את המנוף, ומהמשטרה נמסר כי ציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע לאזור ולנסוע בדרכים חלופיות, כגון כביש 4 או 5.

 [brightcove_iframe video_id='manof_ta_vtr2_n20170822_v1' autoplay='0' credit='' desc='' kid='' duration=''']

זמן קצר לאחר מכן התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על שני כלי רכב פרטיים שהתנגשו בכביש 1 בין צומת בית הערבה לצומת אלמוג, סמוך ליריחו. שישה בני אדם נפגעו בתאונה, מתוכם 4 במצב קשה ו-2 קל וצוותי מד"א מעניקים להם טיפול רפואי במקום. כוחות גדולים של משטרה, מד"א וכיבוי והצלה נמצאים בזירה ובעקבות התאונה הכביש נחסם לתנועה לשני הכיוונים.

התאונה מגיעה יממה לאחר שטרקטור פגע בגשר ונפל ממשאית בכביש 1 לכיוון תל אביב מתחת למחלף בן גוריון. שלושה נוסעים ברכב פרטי שהיה סמוך לאירוע נפצעו קל וחובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו להם טיפול רפואי ופינו לבית החולים תל השומר. הכביש נחסם לתנועה ועומס מורגש גם בנתיב הנגדי.

"כשהגעתי לזירה ראיתי טרקטור שוכב על צידו על הכביש", אמר חובש רפואת חירום במד"א זוהר קסטל וסיפר כי עדים סיפרו לו שהטרקטור פגע במחלף. "3 גברים שהיו ברכבים שנסעו בסמוך נפגעו במזל באורח קל בלבד. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני והם פונו במצב קל לבי"ח כשהם בהכרה מלאה".

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ