נתניהו אמר שגפני קיבל התקף לב, ותיקן: "זה פייק ניוז"
ראש הממשלה שלח איחולי החלמה לחבר הכנסת מיהדות התורה, בטענה כי האחרון לקה בליבו. כאשר נודע כי מדובר במידע כוזב, נתניהו מסר הבהרה ואמר לח"כ: "עדיפה מבוכה שלי מאשר מחלה שלך"
![משה גפני, בנימין נתניהו](https://media.reshet.tv/image/upload/t_grid-item-large/v1610465467/Capture-5_qk4ggp.webp)
ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (שלישי) כי חבר הכנסת משה גפני (יהדות התורה) לקה בהתקף לב, ושלח לו איחולי החלמה: "מתפללים לשלומו ולבריאותו", מסר במהלך ביקור בקופת חולים "לאומית" באשדוד. כעבור זמן קצר נודע כי גפני כלל לא לקה בליבו, אלא קיבל חיסון - וכי המידע הכוזב אודות מצבו הבריאותי נפוץ ברשתות החברתיות.
בתגובה לכך, מיהר ראש הממשלה להבהיר: "זה פייק ניוז, וטוב שכך. הוא בסך הכול קיבל חיסון". בהמשך אף שוחח נתניהו עם גפני ואמר לו: "עדיפה מבוכה שלי מאשר מחלה שלך. לפחות כולם עכשיו יידעו שאתה בריא".