גורם במשטרה על החשד נגד סוכן הדוגמניות: "תלונה תוביל לחקירה"

לחדשות 13 נודע כי גורמים באגף החקירות והמודיעין של המשטרה ערכו שיחות בנוגע לעדויות לעבירות מין שנחשפו בתוכנית "הצינור" נגד שי אביטל • פרסום ראשון

זמן צפייה: 21:05

גורמים באגף החקירות והמודיעין של המשטרה קיימו הבוקר (ראשון) שיחות בנוגע לסיפור סוכן הדוגמניות שנחשף בתכנית "הצינור" -  כך נודע לחדשות 13 לראשונה. כרגע מדובר באיסוף מידע בלבד. לדברי גורם משטרתי: "תלונה במשטרה תגרום לפתיחה מיידית בחקירה".

התחקיר שפורסם במלואו אמש ב"צינור" חושף לראשונה עבירות מין, לכאורה, שביצע אביטל, בין הסוכנים הבכירים בארץ בתחום הדוגמנות. אביטל מייצג בין היתר את קורל סימנוביץ', אסתי גינזבורג, נטע אלחמיסטר, טיילור מלכוב ועוד. אביטל ידוע כמי שמשתיק את מי שרוצה להתלונן עליו - בעבר שלח צילום של תלונה במשטרה לדוגמנית שאיימה להתלונן עליו, במטרה להרתיע אותה.

עוד נחשף בתחקיר כי אביטל שילם לדוגמנית ישראלה אבתאו 120 אלף שקל בתמורה לשתיקתה לאחר שהתלוננה עליו שנכנס למיטתה כשהייתה בת 16 ובמקרה נוסף חיכך את תמונתה על איבר מינו מול עיניה. עדויות נוספות נחשפות בתחקיר כולל הודעות והקלטות ששלח הסוכן לדוגמניות בהן הציע הצעות מגונות והטיח עלבונות אם לא קיבל את מה שביקש.

אחת הדוגמניות מעידה מול המצלמות כיצד הגיעה לדירתו של אביטל והוא חיכה לה עם מגבת, "הוא הדביק אותי לקיר והכניס את הלשון שלו לתוך הפה שלי, זה ה'שלום' של שי אביטל". בעדות נוספת מספרת דוגמנית אחרת כי הגיעה לחדרו בבית מלון "לאונרדו" לריאיון עבודה, שם לדבריה הוא הציע להכניס אותה לבית "האח הגדול", הוריד את מכנסיו ואמר לה "אם את רוצה את יודעת מה את צריכה לעשות".