כתב אישום: "אחרב את חייך, מוכן ללכת למאסר"

ביום שני שעבר נפצעה תושבת ירושלים, בחודש ה-8 להיריונה, באורח בינוני לאחר שבן זוגה דקר אותה. מכתב האישום שהוגש נגדו היום עולה כי עוד קודם לכן הוא איים עליה

זירת הדקירה, היום
זירת הדקירה, היום | צילום: גילי אליהו אדלר/TPS

מעשיו של גבר בן 28, שנעצר לפני פחות משבועיים בחשד שדקר את אשתו ופצע אותה פציעות בינוניות, מתבהרים היום (רביעי) עם הגשת כתב האישום נגדו. על פי כתב האישום, באותו יום הוא איים עליה כי "יחרב לה את החיים כמו שהיא חירבה לו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי העובדות כפי שנכתבו בכתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בירושלים, בני הזוג מנהלים קשר זוגי במשך יותר משנה, והם נשואים אך אינם חיים יחד. יש להם שלושה ילדים משותפים, והאישה אף הייתה בחודש השמיני להריונה ביום המעשה.

זירת הדקירה, היום
זירת הדקירה, היום | צילום: גילי אליהו אדלר/TPS

ביום האירוע קבעו השניים להיפגש כדי לדון בעניינים פרוצדורליים. בשעות הבוקר הם החלו להתווכח, ובן הזוג אמר לה כי היא פגעה בו, בגדה בו, והרסה לו את החיים. עוד נכתב בכתב האישום כי הוא איים עליה שמחר היא לא תראה את ילדיה וכי הוא ידאג שהיא לא תראה את התינוק שבבטנה. עוד הוא אמר כי "לא אכפת לי להיכנס למאסר עולם".

מיד לאחר צפירת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, החל הנאשם לשאול את המתלוננת איך היא רוצה שהם יקראו לבנם המשותף, והמתלוננת בתגובה אמרה לו כי הבן הגדול שלה יחליט על כך. הנאשם אמר למתלוננת כי הוא יחליט על שם התינוק ומיד התנפל עליה מאחורה ודקר אותה באמצעות מספריים מספר דקירות בגבה, וכן דקר אותה בבטנה.

כתוצאה מעוצמת הדקירות התעקמו להבי המספריים. הנאשם ברח מהמקום וכעבור זמן קצר הסגיר עצמו למשטרה. כתוצאה מהדקירות נשברה חוליה בגבה של המתלוננת ונגרם לה פצע דקירה ברחם, שחדר לתוך חלל הרחם ופגע בעובר ברגל שמאל. המתלוננת פונתה לבית החולים ועברה ניתוח חירום להוצאת העובר מבטנה.