רצח האישה בחולון: הוארך בעשרה ימים מעצר הבעל החשוד

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי הגבר יישאר במעצר עד השבוע הבא. זאת, לאחר שמוקדם יותר הבוקר הודה כי דקר למוות את זוגתו בת ה-30 בדירתה. הרקע לאירוע ככל הנראה הוא אובססיה כלפי האישה

זמן צפייה: 04:58

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (רביעי) בעשרה ימים את מעצרו של הבעל החשוד ברצח אשתו אמש בחולון. זאת, לאחר שמוקדם יותר הבוקר הוא הודה כי דקר אותה למוות. הרקע לאירוע ככל הנראה הוא אובססיה כלפי האישה.

הלילה, כזכור, נעצר החשוד בתום שעות של חיפושים. בהמשך היום יובא לדיון בבית משפט השלום בתל אביב. הבעל החשוד נעצר באוגוסט האחרון בגין עבירות אלימות כלפי אשתו, נשפט לעשרה חודשי מאסר ושוחרר ב-11 במארס השנה, אך המשטרה לא עודכנה על שחרורו.

החשוד ברצח אשתו בחולון
החשוד ברצח אשתו בחולון | צילום: חדשות 13

אתמול כאמור אותרה בת ה-30 ללא רוח חיים בדירתה. כוחות המשטרה ומגן דוד אדום שהגיעו לדירה מצאו את האישה בחדר המדרגות כשהיא דקורה מספר רב של פעמים בכל חלקי גופה. האישה מוכרת לשירותי הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית חולון, ואף שהתה במקלט לנשים מוכות בחיפה ועזבה מרצונה.

"נכנסנו לבניין והובילו אותנו למקום בו שכבה אישה כבת 30 מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה", סיפר חובש רפואת חירום ערן כרמל. "ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

יו"ר נעמ"ת חגית פאר אמרה בתגובה לאירוע כי "סיר הלחץ של הקורונה נותן אותותיו והנשים הן הראשונות להיפגע". לדבריה, הארגון פנה לפני מספר שבועות לשרי הממשלה, ואף הזהיר "שהלחצים הבריאותיים והכלכליים יובילו לעלייה במקרי האלימות בתוך משפחות שגם כך נמצאות בסיכון לתופעות שכאלו".