ההורים בביה"ס בצפון ת"א: "המנהלת אירגנה לעצמה מפגן תמיכה"

ההורים בבית הספר בו מורה מחליף ביצע, על פי החשד, עבירות מין בתלמידות זועמים על המנהלת: לדבריהם, היום אירגנה "מפגן תמיכה" מבוים

ההורים בבית הספר בו לימד המורה שהטריד, על פי החשד, תלמידות יסודי זועמים על המנהלת: לטענתם, ארגנה היום (שלישי) הממנהלת לעצמה "מפגן תמיכה" במסגרתו מורים בבית הספר העניקו לה פרחים והרעיפו עליה אהבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הבוקר, בזמן הגעת הילדים לבית הספר, נדהמנו לגלות מחזה סוריאליסטי ומקומם: מנהלת בית הספר עומדת מחויכת וזחוחה בשער בית הספר, ובאופן מוחצן ובוטה לעיני כל הילדים וההורים מתקיים 'טקס' קבלת פרחים וחיבוקים ממורות, הורים ועוברי אורח", כתבו. "כמובן שכל ה'אירוע' תועד על ידי מקורבי המנהלת לטובת שימוש תקשורתי מניפולטיבי, כאילו ישנה תמיכה נרחבת במנהלת".

"אנו מזועזעים מהמפגן המבוים, החצוף והמתריס שנועד כל כולו לייצר מצג שווא של תמיכה ואהדה", המשיכו. "אנו המומים מכך שמנהלת בית הספר, הנושאת באחריות לכל מה שהתרחש במסגרת המוסד החינוכי אותו היא מנהלת, מעזה לעמוד ולקבל פרחים וחיוכים כאשר אנו כואבים, בוכים, ומתמודדים עם הנורא מכל שקרה לבנותינו חסרות הישע במהלך המשמרת שלה".

"המופע הדוחה הזה רק ממחיש עד כמה המנהלת מנותקת, חסרת רגישות ועסוקה בימים אלה בעיקר מבריחה מאחריות למה שקרה בתוך כותלי בית הספר ובעיצוב דעת קהל אוהדת עבורה לקראת הליכים עתידיים שהיא צפויה לעמוד מולם", הטיחו ההורים. "אנו מוחים, כועסים ובעיקר מתביישים שזו הדרך שבחרה מנהלת בית הספר להתמודד עם המצב, ובעיקר על כך שהיא מוכיחה פעם אחר פעם כי טובתה האישית קודמת לטובת הילדים שלנו".

מוקדם יותר היום הוארך מעצרו של שאול שמאי, המורה החשוד בביצוע עבירות מין בתלמידות בבית הספר, בו לימד כמורה מחליף. במקביל, ממשיכים במשטרה לחקור את תלונות הקטינות שנחשפו במסגרת הפרשה.