אחות בבי"ח זכתה ב-758 מיליון דולרים

נחשפה הזוכה הגדולה בהגרלת הלוטו בארה"ב: מייביס וונצ'יק, אחות בת 53 ממסצ'וסטס, תגרוף לכיסה מאות מיליוני דולרים וכבר הודיעה לביה"ח שלא תגיע יותר לעבודה

זמן צפייה: 01:02
הוכרזה הזוכה בפרס הענק בלוטו האמריקאי: מייביס וונצ'יק, אחות בת 53 מצ'יקופי, מסצ'וסטס, קנתה את הכרטיס שהעניק לה 758.7 מיליון דולרים לאחר שניחשה נכונה את כל ששת המספרים. "היה לי חלום, והוא סוף סוף התגשם", סיפרה וונצ'יק הנלהבת. לדבריה, עם היוודע הזכייה התקשרה לבית החולים בו עבדה ב-32 השנים האחרונות והודיעה להם כי היא מתפטרת. סיכויי הזכייה שלה? 1 ל-292 מיליון. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת המספרים שעלו בגורל היו 6, 7, 13, 23 ו-26, והמספר החזק היה 4. הסכום הסופי בו תזכה וונצ'יק לאחר ניכוי מסים ינוע סביב 443 מיליון דולרים, אותם תוכל לבחור לקבל במענק יחיד או בתשלומים שנתיים לאורך 29 שנים. מלבד וונצ'יק, שישה ברי מזל נוספים זכו בפרסים צנועים יותר, בסך שני מיליון דולרים "בלבד", ועוד 32 בני אדם זכו במיליון דולרים כל אחד.
תחליט: מענק חד פעמי או תשלומים שנתיים
תחליט: מענק חד פעמי או תשלומים שנתיים | צילום: (Sky News)
את הכרטיס הזוכה רכשה וונצ'יק בחנות נוחיות שבתחנת דלק בעיר מגוריה. בעל החנות אמר כי למרות שמדובר בפרס הגדול ביותר שבו זכה רוכש כרטיס אצלם, בעבר כבר נמכרו בה כרטיסים שגרפו פרסים של מיליון דולרים ויותר. לשמחתו, יזכה בבונוס בזכות היותו מוכר הכרטיס המנצח - סכום אותו הוא מתכוון לתרום לצדקה. "כל המעורבים הם פשוט ברי מזל, זה הכל", הסביר בעל החנות. "אנחנו שמחים שאנחנו מסוגלים להעביר את זה הלאה. יש הרבה שזקוקים לכך".