ארקיע מציעה חופשות בעלות של החל מ-25$ לחודש לאדם, בחלוקה של 12 תשלומים

מצד אחד המצב הכלכלי משפיע על ההחלטה אם לצאת לחופשה, מצד שני הישראלים לא מוותרים על החופשה המשפחתית. ארקיע יצאה בקמפיין שעונה על הקונפליקט בין יוקר המחייה לבין הרצון בחופשת קיץ

רודוס
רודוס | צילום: פוטוליה

סקר, שנעשה באמצעות מכון סי איי מידע שיווקי עבור ארקיע ונערך בקרב 504 נשאלים מעל גיל 18, בדק את הרגלי הצריכה של הישראלים והעדפותיהם בהזמנת חופשות משפחתיות לקיץ, לאור המצב הכלכלי והתעצמות יוקר המחיה.

בסקר עלה כי למרות יוקר המחייה כ- 50% מהמשפחות עדיין מתכננות לצאת לחופשה משפחתית הקיץ, אחוז לא מבוטל ואף גבוה מזה של שנה שעברה. יחד עם זאת כ- 70% מהנשאלים העידו כי יוקר המחיה משפיע על החלטתם באם לצאת לחופשה. לאור נתוני הסקר, החליטה ארקיע לצאת במבצע ייחודי שיקל על הזמנת החופשה השנתית ויאפשר ליהנות עם הילדים בקיץ.

מטוס ארקיע
מפאת יוקר המחייה ולרגל חופשת הקיץ | צילום: יחצ ארקיע

 

פריסה חודשית נוחה לכל כיס

במסגרת המבצע ארקיע תאפשר במהלך העונה כולה (החל מ-14.5.2023) חלוקה של 12 תשלומים שווים ללא ריבית, לכל החופשות המוצעות באתר האינטרנט של חברה ובהזמנה במוקד ההזמנות. החופשות הינן החל מ-25$ לחודש לאדם.

בין החופשות המוצעות במבצע תמצאו חופשה בכרתים, בתאריך 29.,5 3 לילות, כולל טיסות והעברות במלון Wyndham Grand Mirabello Bay , מלון חמישה כוכבים הכל כלול.

חופשה בפרוטארס בקפריסין – בתאריך 3.6, 3  לילות, כולל טיסות והעברות במלון Atlantica Aqua Blue, מלון 4 כוכבים, חצי פנסיון עם פארק מים.

נופש בבורגס בבולגריה, בתאריך 16.6, 5  לילות, כולל טיסות והעברות במלון Europe Hotel and Casino , מלון 4 כוכבים, חצי פנסיון.

או נופש ברודוס, בתאריך 12.6, 3  לילות, כולל טיסות והעברות במלון Rhodos Palace,  מלון חמישה כוכבים, חצי פנסיון, כולל מגלשות מים.

Wyndham Grand Crete Mirabello Bay
Wyndham Grand Crete Mirabello Bay | צילום: יחצ

 

כתבות נוספות ב-mood תיירות

 

אם כבר מלון משפחתי אז שיהיה יוקרתי

מהסקר עלה כי הורים לילדים מעדיפים חופשה יוקרתית במלון משפחתי וחופשת בטן גב ביעדי אגן הים התיכון על פני יעד אורבני, זאת בהשוואה לרווקים ולזוגות. אחד מכל חמישה יבחר בחופשה משפחתית במלון יוקרה. גם עבור קהל זה יצרה ארקיע חבילות עם החזר חודשי נמוך ומציעה מגוון חופשות קיץ משפחתיות במלונות יוקרה, 5 כוכבים, החל מ- 42$ לחודש לאדם ב- 12 תשלומים ללא ריבית.

:כך למשל בחודש יוני תוכלו לנפוש 3 לילות (ע"ב לינה וארוחת בוקר) במלון היוקרה Gennadi Grand Resort ברודוס בעלות של החל מ- 42$ לחודש לאדם כולל טיסות והעברות, או 3 לילות (הכל כלול) במלון היוקרה שהתחדש השנה Wyndham Grand Bay, בכרתים בעלות של החל מ- 66$ לחודש לאדם כולל טיסות והעברות.

בחודש יולי תמצאו 3 לילות (חצי פנסיון) במלון היוקרה Cap St George בפאפוס בעלות של החל מ- 75$ לחודש לאדם, כולל טיסות והעברות.

לדברי תמר גרזון, סמנכ"לית השיווק והדיגיטל של ארקיע: "בתקופה בה עליית מחירים היא דבר שבשגרה וכמעט ואינה פוסחת על שום תחום בחיינו, יצרנו פתרון מיידי ובלעדי עבור המשפחות שלא ירצו לפספס את החופשה השנתית. הישראלים לא יוותרו על חופשה משפחתית בחול  הרוב עדיין מתכננים לצאת לחופשה, אך לצד זאת רבים השנה יתקשו להתמודד עם גל ההתייקרויות לצד הרצון להתנתק קצת עם המשפחה בחופשה. 12 תשלומים ללא ריבית הם בהחלט בשורה למשפחות הללו, גם עבור אלה שמעדיפות את היוקרה."

ריזורט Cap St. Georges. צילום: הילה בן חנוך לוי
ריזורט Cap St. Georges. | צילום: הילה בן חנוך לוי