סוף סוף זה קורה: אל על תפעיל טיסות ישירות לדבלין החל ממרץ 2023

לאחר 3 שנים של ציפייה אל על הכריזה על פתיחת הקו החדש לבירת אירלנד בתערוכת WTM - תערוכת התיירות הגדולה באירופה שנפתחה הבוקר בלונדון. טיסת הבכורה צפויה להמריא בתאריך במרץ הקרוב

דבלין. צילום: מיכל בן ארי מנור

אל על משיקה את קו הטיסות הישירות לדבלין, בירת אירלנד, שהיה אמור לצאת לדרך במרץ 2020 והושהה בשל משבר הקורונה. בכך תהיה  אל על החברה היחידה בישראל שמפעילה טיסות סדירות וישירות לאירלנד. המכירה תפתח במהלך השבועות הקרובים. הטיסה הראשונה צפויה לצאת מנתב"ג ביום 26.3.2023. אל על מתכננת להפעיל 3 טיסות בשבוע מתל-אביב לדבלין, אשר יתנו מענה לתיירים, לאנשי היי-טק ועסקים, ולתיירות נוצרית המגיעה לישראל.

כתבות נוספות ב-Mood:

אל על תפעיל שלוש טיסות בשבוע לדבלין, בימי ראשון, שלישי וחמישי, הטיסות יבוצעו באמצעות מטוס 737 הכולל שתי מחלקות שירות - תיירים, ועסקים. במסגרת ההשקה תציע אל על מחירים מיוחדים החל מ-$399. לרגל ההשקה לקוחות פליי-קארד יקבלו יחס נקודות משופר באמצעות CASH&POINTS. 

לדברי דינה בן טל-גננסיה, מנכ"לית אל על: "אנו נרגשים להשיק סוף סוף את היעד החדש אשר יאפשר לישראלים להגיע באופן ישיר לבירת אירלנד. בדבלין חיה קהילה ישראלית גדולה, בעיקר אנשי היי-טק אשר עובדים בחברות טק בינלאומיות אשר ביססו בדבלין את משרדיהן כמענה לאירופה והמזרח-התיכון. כעת יינתן להם ולמשפחותיהם מענה של טיסות ישירות לדבלין".