טיסת סאן דור ללרנקה החל מ- 73 דולר לכיוון ושיא גינס אפשרי של אל על

סאן דור מציעה טיסות בפחות מ- 100 דולר לכיוון למספר יעדים, מלון מחודש ייפתח אחרי המלחמה בירושלים, אל על "מאירה את העולם" בחנוכה. חדשות התיירות לתחילת חודש דצמבר

Cyprus לרנקה
טיסת סאן דור ללרנקה החל מ-73 דולר | צילום: Dimitris Vetsikas from Pixabay

כרטיסי טיסה בפחות מ-100 דולר לכיוון

סאן דור מקבוצת אל על מציעה כרטיסי טיסה בפחות מ- 100 דולר לכיוון, למספר יעדים

לרנקה (קפריסין) החל מ- 73 דולר, סלוניקי (יוון) החל מ- 89 דולר טביליסי (גאורגיה) החל מ- 99 דולר  - לטיסות אשר ממריאות עד לתאריך 31 במרץ 2024, וקישינב (מולדובה) החל מ- 99 דולר לטיסות אשר ממריאות עד לתאריך 31 בינואר 2024.

סאן דור מקבוצת אל על מפעילה 11 טיסות שבועיות ללרנקה, 8 טיסות שבועיות לטביליסי ו- 2 טיסות שבועיות לסלוניקי, 2 טיסות שבועיות לורשה ו -2 טיסות שבועיות לקישינב מולדובה. החל מחודש דצמבר תרחיב את הפעילות לפולין עם 3 טיסות שבועיות לורשה ו-2 טיסות שבועיות  לקרקוב.

הטיסות נמכרות באתר אל על ובאמצעות סוכני הנסיעות.

בואו לגלות מה יש לעשות בלרנקה

בואו לגלות מה יש לעשות בקישינב

בואו לגלות מה יש לעשות בסלוניקי בחורף

בואו לגלות מה יש לעשות בטביליסי בחורף

שימו לב: לקוחות המחזיקים בכרטיס לטיסות סאן דור ואל על המתוכננות להמריא עד 31 בינואר 2024 (כולל) רשאים לבטל את כרטיס הטיסה ללא עלויות ולקבל בתמורה שובר זיכוי.

השוברים בתוקף למימוש עד ל-31 בדצמבר 2025 לטיסות הממריאות עד ל-30 בנובמבר 2026.

ניתן להנפיק שוברים עצמאית באתר אל על.

לקוחות שמעוניינים לשנות את טיסתם יוכלו לעשות זאת ללא תשלום דמי שינוי. ייגבו הפרשי מחיר בין תעריפי הטיסות (אם קיימים).

פסל המטריות בסלוניקי
סלוניקי החל מ- 89 דולר | צילום: מיכל בן ארי מנור

 

כתבות נוספות ב-mood:

 

אל על "מאירים את העולם" 

נר ראשון של חנוכה יחול השנה ב-7 דצמבר, חודשיים לאחר אירועי השבת השחורה. אל על תציין יום זה באמצעות מיזם הדלקת הנר הראשון הארוכה בעולם, במטרה להפיץ אור ומסר עוצמתי של אחדות ישראל, בארץ ובעולם.

שרשרת הדלקת הנרות תחל באוסטרליה ב-07 בדצמבר 2023, בשעה 18:00 (זמן מקומי) לאחר שקיעת החמה, ומשם תעבור ממדינה למדינה לאורך היבשות השונות, עד שתגיע לישראל להדלקת נרות מרגשת בהשתתפות ילדי העוטף. ההדלקה תמשיך לנוע מערבה ותסתיים בלוס אנג'לס שבארה"ב. מדובר באירוע ייחודי, שכן מעולם לא התקיימה הדלקת נרות ארוכה כל כך, במטרה שההישג ייכנס לספר השיאים העולמי של גינס.

אל על מזמינה את הציבור בארץ ובחו"ל להצטרף אליהם ב-7 בדצמבר, לחבר את כל יהודי העולם באור אחד גדול, ולקחת חלק בקביעת השיא העולמי. הדליקו את הנר ראשון של חנוכה בזמן המקומי בו אתם נמצאים, צלמו ושלחו לאתר הדלקת הנר הראשון הגדולה בעולם.

מוקדם יותר החודש, הקימה החברה מערך יעודי בראשות ירום ודיש, סמנכ”ל בכיר מכירות ותיירות באל על, לתמיכה בפעילות המסייעת למטה החטופים בדגש על הטסת קרובי המשפחה ונציגיהם למדינות שונות ברחבי העולם. כחלק מהתמיכה בפעילות מטה משפחות החטופים עיצבה אל על בורדינג פס חדש המשלב את המסרים מחכים לכם בבית ו- BringThemHome#.

בורדינג הפס החדש של אל על
בורדינג הפס החדש של אל על | צילום: דוברות אל על

 

פארק 'תמר בלב'

המועצה האזורית תמר ומשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי השלימו את הקמתו של הפארק הראשון שהוקם באופן ייעודי למשפחות המפונות. פארק 'תמר בלב' הוקם בעקבות ניתוח צורכי המפונים המתארחים במועצה והצורך שעלה ממנו בהפעלת מתחם חוויתי שיוציא משפחות מהמלונות וירכז תחתיו פעילויות מותאמות גיל - מהגיל הרך ועד גיל הזהב.

הכניסה לפארק ללא עלות והוא יכלול פעילויות ספורטיביות, הפעלות לילדים, אטרקציות לכל המשפחה, הופעות, קולנוע תחת כיפת השמים ומתחם ייעודי לנוער. במסגרת המתחם יופעלו אירועי שיא כמו הופעות, סרטים, סדנאות וכדומה, בהתאם לתוכנית שבועית שתפורסם.

היכן: פארק 'תמר בלב'  שוכן סמוך לטיילת עין בוקק הצפונית

שעות פעילות: ימים ג'-ה' בשעות 16:00-23:00, ביום שישי בשעות 10:00-16:00 ובשבת בשעות 11:00-23:00.

פארק תמר בלב
פארק תמר בלב | צילום: מועצה אזורית תמר

 

מלון שלום עובר לניהול רשת ישראל-קנדה

רשת ישראל קנדה מלונות, שמנהלת מלונות בצפון כמו גלי כנרת ולייק האוס, את רשת מלונות Play ברחבי הארץ וביוון ומלונות נוספים, מגיעה כעת גם לירושלים. הרשת חתמה על הסכם ניהול ושכירות לתקופה של 20 שנה, עם משפחת לוי, הבעלים של מלון "שלום ירושלים". תקופת הניהול תחל עם סיום המלחמה.

המלון, שנמצא במרחק כ-10 דקות נסיעה ממרכז העיר, כולל 288 חדרים אשר ישופצו במהלך השנתיים הקרובות בעלות של כ-20 מיליון שקלים. בנוסף יוקמו 4 סוויטות מפוארות המשקיפות אל נוף העיר, שיכללו בריכה פרטית לכל אחת מהן. במלון מרכז כנסים, ספא ובריכה חצי אולימפית.

 

סיורים מודרכים למפונים גם באתרי המועצה לשימור אתרים

המועצה לשימור אתרים מצטרפת ליוזמת משרדי התיירות, נגב גליל וחוסן לאומי והמשרד לשוויון חברתי לסיורים מודרכים לתושבי עוטף ישראל שפונו מהדרום והצפון בהוראת הממשלה. כעת, יבקרו המשתתפים בסיורים בכ-45 אתרי מורשת בכל רחבי הארץ (מתוך כלל 200 האתרים המשתייכים לארגון הגג של המועצה), בנוסף לסיורים בשמורות טבע ובגנים לאומיים.

מתווה הסיורים של משרדי הממשלה מאפשר לקבוצות של אזרחים ותיקים שפונו בהוראת הממשלה מהצפון ומהדרום ובני משפחותיהם ליהנות מסיורים מודרכים ללא תשלום בטווח של עד 50 ק"מ ממקומות הלינה הזמניים שלהם. הסיורים מיועדים לקבוצות שמתארגנות עצמאית של 30 איש ומעלה, וכוללים אוטובוס, מורה דרך וכניסה לאתרי רשות הטבע והגנים ולאתרי מורשת.

מבקרים במוזיאון העמק ביפעת
מבקרים במוזיאון העמק ביפעת | צילום: יחצ