חופשה מתמשכת: המלון שיציע לכם לגור בו במשך חודש שלם תמורת 6000 שקלים לכל המשפחה

מלון חוף נחשולים חוזר עם קונספט ״בואו לגור איתנו״ שהושק בתקופת סגרי הקורונה בשנה שעברה. בעקבות סגירת השמיים לתיירים, מציע המלון שכירות ארוכת טווח בחודשים ינואר-פברואר ואפשרות למגורים לטווח ארוך של שבוע או חודש על חוף הים התיכון

Adcydd
הייתם נופשים חודש או שבוע שלם? | צילום: מלון בוטיק נחשולים

בתקופת סגרי הקורונה הראשונים בהם נסגרו השמיים לתיירים וגם תיירות הפנים הייתה מוגבלת, התפתחה בבתי המלון בעולם וכן גם בישראל מגמה של שכירות לטווח ארוך של שבוע או יותר. הקונספט החדש של מגורים בחדר מלון שירת היטב את שני הצדדים – מצד אחד בתי המלון שנאלצו להתמודד עם חדרים ריקים ועלויות תפעול גבוהות, ומצד שני אורחים שחיפשו אסקפיזם מהסגר ואפשרות למגורים מפנקים מהרגיל בעלויות משתלמות במיוחד.

מלון הבוטיק חוף נחשולים היה אחד מהם, ובחודשי החורף של 2020 איכלס עשרות של דיירים לתקופות שנעו בין שבוע לחודשיים. כעת, כאמור, עם עליית התחלואה ואי הוודאות בענף התיירות – חוזר נחשולים עם הצעה דומה ומספר חדרים מצומצם למהירי החלטה.

מה חשבנו על סופ"ש במלון נחשולים? מוזמנים להקליק

Grxufr
מלון בוטיק חוף נחשולים

רוצים לגור במלון בוטיק על חוף הים התיכון? הנה המחירון:

שכירות לשבוע - מינימום 7 לילות (בהרכב גמיש של עד זוג + 3) - 3000 ש״ח

המחיר לחדר סטנדרט וכולל לינה וארוחת בוקר, וכן נקיון יומי של החדר.

שכירות לחודש (30 יום) תעלה 6,600 ש״ח בלבד 

Folnah
להתעורר מול החוף הכי יפה בישראל | צילום: מלון בוטיק נחשולים

תוספת שבועית לחדר בוטיק – 900 ש״ח

תוספת שבועית לסוויטה – 1,100 ש״ח
(לחדר ,לכל התקופה)

תוספת חודשית לחדר בוטיק – 1,500 ש״ח

תוספת חודשית לסוויטה – 2,000 ש״ח

אודות מלון נחשולים

מלון חוף נחשולים הוא כמו פנינה שעלתה מן הים. בתים קטנים פזורים לחופו של הים התיכון על רצועת חוף לבנה, כנראה היפה ביותר בישראל. מטרים ספורים מהמלון תמצאו מפרץ טבעי, לגונות של מים צלולים ותכולים, איים קטנים סמוכים אל קו החוף, דגים, ציפורים ושקיעות קסומות. מלון נחשולים הוא מלון שחי בטבע. מרחבי דשא חובקים אותך מכל עבר, צמחייה מטופחת ושבילים מתפתלים.גן עדן עלי אדמות על חוף דור.