הוואי: אוהבים אננסים? זה המקום בשבילכם

התלהבנו מהחולצות, הכובעים, הבובות ובירת האננס המטריפה, אבל כשנכנסנו למבוך הגדול בעולם, שכולו אננסים- לא יכולנו לצאת. ממשיכים לרוץ בעולם- פרק חמישי בסדרה

זמן צפייה: 03:44
בפרקים הקודמים של רצים בעולם, הכרנו את הונלולו המדהימה מלמעלה ומלמטה, קפצנו לראות את שלל הדברים שאפשר לעשות עם אננס והלכנו לאיבוד במבוך הצמחים הגדול ביותר בעולם. עכשיו הגיע הזמן להיפרד מהוואי, אבל לא לפני שנטעם מעט אננס: אז להוואי יש רומן ארוך עם הפרי הזה ועל כולו תוכלו ללמוד ממש פה בדול פלנטיישן (DOLE PLANTATION). הדול פלנטיישן הוא חווית האננסים המושלמת של הוואי. המקום ששימש בשנות החמישים כדוכן אננסים מקומי נהפך עם השנים למתחם אטרקציות על טהרת הפרי האקזוטי. אז כמה דברים אפשר באמת לעשות ברוח הפרי הצהוב? תתפלאו לשמוע. ובשביל להבין באמת, אנחנו נכנסים לבדוק זאת בחנות המזכרות המקומית. כיסויים לפלאפון, חולצות, כובעים ובובות. כל זאת לצד חליטות תה, עוגיות, וָאפילו חטיפי בריאות . אני ממליץ על מחלקת הביגוד בה תמצאו את כל פרטי הלבוש הנכונים לצד המתנות המושלמות להביא לחברים בבית. כמו כוס בצורת אננס, או בירת אננס מקומית.
כיסויים לפלאפון, חולצות, כובעים ואפילו בירת אננס מקומית
איך אני אוהב אננס, פרי מושלם, אבל יש דבר אחד שאני אוהב יותר מאננס: גלידה בטעם אננס. אז אחרי שאכלנו ונהננו, זה הזמן לבחון עוד קצת מהאטרקציות שמסתתרות להן במקום ובהן גם גן האננסים עם צמחי המקום ורכבת אננסים שתיקח אתכם בקלות לכל פינה צהובה במתחם. עכשיו אפשר להבין, למה שליש מהאננסים בעולם מגיעים ממש מפה, מהוואי. ממלכת האננסים של דול פלנטיישן היא חוויה מושלמת לילדים וגם למבוגרים. אל תפספסו את מבוך האננסים: ברוכים הבאים למבוך של דול פלנטיישן, המבוך הגדול ביותר בעולם שמורכב מארבעה עשר אלף צמחים אותם ניתן למצוא כאן, בהוואי.
המבוך הגדול ביותר בעולם שמורכב מארבעה עשר אלף צמחים. מבוך האננסים
יאללה מבוך, כמה זה יכול להיות מסובך...רבע שעה ופתרתי את זה. יש שיטה מאד פשוטה, רק זוכרים איך הלכנו ו... לא נורא, אני זוכר מה עשינו... ימינה פה, שמאלה שם, אין מצב. זה בטוח פה, לא פה זה חייב להיות... הנה... אני רואה משהו. לא, חזרנו להתחלה. נראה לי נעשה את הקיצור דרך של הישראלים. הו... יופי אני ממשיך. אני מרגיש את זה קרוב, אני מרגיש שזה מתקרב, זה נראה כאילו זה הולך להיות פה, יש! מזל טוב מצאנו את הנקודה הראשונה והיא אפילו של האי שלנו! לוקחים עכשיו את הדף שקיבלנו, מכניסים אותו, ומציירים את דמותו של הלוחם. יופי, עוד... שבע. אנחנו לא נצא מפה בחיים.
מבוך האננסים, דול פלנטיישן
בפרק הבא של רצים בעולם, נצא למסע מרתק בחלקים הפחות מוכרים של הוואי, נבקר במקדש ביודו ונבין את הקשר של הוואי למסורת היפנית, נלמד על המאפיינים הגעשיים של האי, נצא לדייט צמוד עם צבי הים, נגלה לכם מה החוף הכי טוב לגלישה וניפרד מהוואי בתצפית מרהיבה. אל תפספסו. בימוי ותסריט: אמיר תומר I צילום: שי גרנות I עריכה: עוז מיקלוסקי I אפטר ואפקטים: ג'וניור רומרו ודין נעים כך תגיעו הכי מהר להוואי >> קליק אחד כאן ואתם כמעט שם