הערב ב"הישרדות": פליטת הפה שהובילה לפיצוץ בין נתי לורד

הם נלחמו יחד, בכו יחד ושרדו יחד במשך שלושים ושבעה ימים, אבל הערב ב-21:15 החברים הטובים ורד ונתי ימצאו את עצמם בסיטואציה קשה במיוחד

זמן צפייה: 01:57
הם חוו עליות וירידות, נכחו במועצות שבט מתוחות, נלחמו במשימות בלתי אפשריות ולרוב היו המיעוט שנתון לסכנת הדחה. במשך 37 ימים הם היו החברים הכי טובים שתמיד נמצאים שם אחד בשביל השניה, אבל הערב ב-21:15 היחסים בין ורד לנתי יוצאים משליטה.
כדי לנסות ולהציל מהדחה את בריתו עם מעיין ולכוון את האש אל אחד מחברי ברית החמישיה, החליט יוסי לקרב אליו את נתי ולגרום לו לעשות מהלך ראשון שיבטיח לו עתיד רחוק במשחק. היריבות בין חברי השבט וניסיונות השכנוע של מעיין ויוסי גרמו למתח רב במחנה ולהתפתחות של פיצוץ ענק בין נתי לורד, שהתחיל כאשר נתי פלט פליטת פה שהרתיחה את ורד.

מה יעלה בגורל יחסיהם של החברים הטובים על האי? צפו בהצצה מתוך פרק ההדחה של "הישרדות" שישודר הערב ב-21:15

עוד על "הישרדות": לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות מה שנגמר על האי - ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים ענו על החידון: האם תוכלו לזהות מי מהשורדים אמר מה? גיא זו-ארץ מגלה: מיהו האיש מאחורי הסאונד של "הישרדות"?
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ