REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים: סדרת תכשירים חדשנית להחדרת קולגן שלם וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה

בשיאו של מחקר שנמשך שנים ארוכות, פותחה טכנולוגיית מזעור חדשנית ע"י חוה זינגבוים בשיתוף עם אוניברסיטת בר אילן, המאפשרת להחדיר קולגן וחומצה היאלורונית ממוזערת לעומק העור במריחה.

REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים: תכשירים המאפשרים להחדיר קולגן וחומצה היאלורונית ממוזערת במריחה | צילום: כפיר זיו

מוכח קלינית: לראשונה, סדרת התכשירים REMICRONIZED מבית חוה זינגבוים מאפשרת להחדיר חומצה היאלורונית ממוזערת וקולגן פברילי לעומק העור במריחה

פריצות דרך בעולם הקוסמטיקה הן עניין נדיר: לעתים רחוקות בלבד מתגלה טכנולוגיה חדשה או רכיב חדש, שמאפשרים להגיע לתוצאות דרמטיות שלא נראו לפני כן בתחום הטיפול בעור. מחלקת המחקר והפיתוח של חברת חוה זינגבוים, בשיתוף פרופ' רחל לוברט ופרופ' דרור פיקסלר ממחלקת הננו טכנולוגיה והביופיזיקה של אוניברסיטת בר אילן, הצליחה לאחרונה להגיע להישג כזה: בשיאו של תהליך מחקר שנמשך שנים ארוכות, פותחה טכנולוגיית מזעור חדשנית המאפשרת, לראשונה בעולם, להחדיר סיבי קולגן לעומק העור במריחה.

Deep Skin Technology

טכנולוגיית המזעור שפותחה על-ידי חברת חוה זינגבוים בשיתוף אוניברסיטת בר אילן, מאפשרת הולכה תת עורית של חומרים פעילים במריחה. המחקרים הקליניים הוכיחו חדירות ויעילות, תכונות המאפשרות להוליך את הרכיבים הפעילים אל שכבות העור העמוקות ולטפל בגורמים לבעיות העוריות מן השורש. סדרת התכשירים החדשה Remicronized משלבת שתי טכנולוגיות למזעור והולכה תת עורית:

  1. טכנולוגיית מזעור חדשה המאפשרת לשלב בתכשירים קולגן פברילי – קולגן שלם ממוזער השומר על המבנה הסלילי שלו, חודר לעומק העור בשלמותו ומעניק לו תמיכה, מוצקות והידוק.
  2. טכנולוגיית מזעור החומצה ההיאלורונית שהיוותה פריצת דרך בתחום הטיפול בעור, והמחקרים אודותיה התפרסמו בכתב העת המדעי Jcad.

החומצה ההיאלורונית עוטפת את סיבי הקולגן וסופחת לחות, והסינרגיה בין שני הרכיבים יוצרת מערך ויסקו אלסטי התומך בשכבות העור העליונות.

 

מדוע מדובר בפריצת דרך?

המבנה המולקולרי של הקולגן לא מאפשר להחדירו לעומק העור באמצעות מריחה במצבו השלם. בשוק הקוסמטיקה נעשה, עד היום, שימוש בקולגן "מפורק" לאבני היסוד שלו – חומצות אמינו ופפטידים. לרכיבים אלה יש תועלות בטיפול בעור, אך הם אינם מסוגלים להתגבש בחזרה למבנה המקורי של סיבי הקולגן לאחר ה"פירוק" ולמלא את מקומו של הקולגן שאבד.

גם החומצה ההיאלורונית מתאפיינת במבנה מולקולרי גדול, שאינו מאפשר לה לחדור את שכבת העור העליונה. טכנולוגיית Deep Skin Technology נותנת מענה לשני האתגרים הללו, ולכן מדובר בפריצת דרך דרמטית בתחום הקוסמטיקה והתכשירים במריחה.

 

REMICRONIZED: סדרת התכשירים המבוססת על שתי טכנולוגיות בלעדיות וראשונות בעולם

סדרת התכשירים REMICRONIZED מכילה רכיב חדש ובלעדי: קולגן פברילי החודר לעומק העור. סיבי הקולגן הפברילי שומרים על המבנה הסלילי שלהם, חודרים אל השכבה התת עורית ועל-ידי כך מחזקים וממצקים את שכבת העור העליונה. מולקולות החומצה ההיאלורונית הממוזערות בשיטה הבלעדית לחברת חוה זינגבוים, חודרות גם הן לעומק העור. הן סופחות מים, עוטפות את הקולגן הפברילי ויוצרות מערך ויסקו אלסטי עשיר בלחות ובגמישות.

התוצאה: שיפור ניכר בתפקודי העור ובמראה העור.

 

הכירו את תכשירי סדרת REMICRONIZED

קרם פנים REMICRONIZED

קרם לחות חדשני המשלב את שתי טכנולוגיות המזעור החדשניות ומכיל חומצה היאלורונית ממוזערת וקולגן פברילי החודרים לעומק העור.

התכשיר מכיל גם אנטי אוקסידנטים ורכיבי לחות: ויטמין E, ניאצינמיד, אוראה, סודיום פי.סי.איי, סיליבום מריאנום אתיל אסתר וחמאת קקאו.

רכיבים אלה מעלים את רמת הלחות ושומרים עליה בתוך העור למשך שעות רבות, תומכים ביכולת הספיגה היעילה של התכשיר, מצמצמים את אובדן המים מעומק העור, מחזקים את שכבת ההגנה של העור ותומכים במערכת החיסונית שלו.

התוצאה: הקרם מעדן את מרקמו של העור ואת מראה הקמטים והקמטוטים ומקנה לעור גמישות, מוצקות, רעננות וזוהר.

 

סרום REMICRONIZED

סרום עוצמתי הפועל בסינרגיה מלאה עם קרם הפנים REMICRONIZED ומכיל קולגן פברילי החודר לעומק העור. הפורמולה הייחודית מבוססת על תשלובת פפטידים ביוממטיים ומכילה גם מגוון רחב של ויטמינים המשפרים את מרקם העור, מבהירים אותו ומעניקים לו הגנה אנטי אוקסידנטית.

התוצאה: הסרום מקנה לעור מוצקות, אלסטיות ורעננות, וכן מעצים את תועלות קרם הפנים מסדרת REMICRONIZED.

 

קרם עיניים REMICRONIZED

קרם עיניים המשלב את טכנולוגיות המזעור של החומצה ההיאלורונית והקולגן. הקרם מכיל גם רכיבים לחות ואנטי אוקסידנטים עוצמתיים, קפאין ביוגני מפוקסל המפחית נפיחות מתחת לעיניים, אכינצאה המטפלת בכהויות מתחת לעיניים, וקומפירה מוקול – רכיב המטשטש את מראה הקמטים והקמטוטים.

התוצאה: העור המקיף את העיניים נראה רווי, רענן, מוצק וחלק יותר.