טירוף בקופנגן: לירון ואוריאל מגיעים לחוף נודיסטים

עונה 4, פרק 6: אי החולות הלבנים. אוריאל יקותיאל ולירון רביבו מציגים 48 שעות של גן עדן עם מסאז'ים, ספורט אקסטרים, ריקודים מסורתיים ומסיבות מטורפות

זמן צפייה: 25:05
קופנגן אמנם מוכרת בזכות המסיבות המטורפות שלה, אך היא מציעה את החופשה המושלמת גם למי שלא חפץ בקרחנה כל הלילה.

כשמדברים על גן עדן, מדברים על קופנגן. מיד כשירדנו מהסירה והגענו לאי, בירכו אותנו עם מגבות חמות, פרחי לוטוס מבושמים ולא פחות מניקוי רגליים בכניסה למלון. גן עדן כבר אמרנו?

קופנגן היא חלק ממלכת תאילנד באסיה. האי ממוקם במפרץ תאילנד בדרום מזרח המדינה בפרובינציית סוראט תאני. חלק גדול משטחו של האי מכוסה חופי שונית אלמוגים, יער גשם טרופי ומטעי קוקוס. האי ידוע בחופיו המלאים במרכזי בריאות ורוחניות המציעים סדנאות יוגה, טאי צ'י, מדיטציה וטנטרה. יחד איתם האי מציע קורסי וויפאסנה, שהיא חוויה ייחודית של שתיקה בשילוב מדיטציה למשך 10 ימים.

לאחר רביצה זריזה בבריכה עם שיק קוקוס אותנטי, קיבלנו המלצה חמה ללכת לעשות מסאז' תאילנדי מסורתי שאפשר למצוא בכל פינה באי. "המסאז הוא מסאז יבש עם בגדים, בו נוגעים בנקודות ספציפיות להקלה ולשחרור מתחים", סיפרה לנו המארחת בבית המסאז'.

בהמשך היום, עדי פלד חיון וקולין מרי לוטון שלחו אותנו ל"צ'לנג' קופנגן", חווית מסלול מכשולים מאתגר לחובבי האקסטרים, סטייל התכנית "ווייפאאוט", באגם בחוף המערבי של האי. אחרי תחרות בריאה אך הפסד צורם של אוריאל, רותם רם שלחה אותנו לסדנת תנועה בגאיה יוגה כדי להתחבר לילד הפנימי שבנו, להתשטות, לרקוד כאילו אין מחר, לצחוק משטויות ופשוט להשתחרר.

בערב יצאנו למסעדה וזכינו ללמוד ריקוד תאילנדי מסורתי המבוסס על אגדות עם שונות. לפתע חברה של לירון הפתיעה והצטרפה לשולחן ויחד צפינו במופע אש מהפנט.

ביום השני, התעוררנו עם אחת הדילמות הקשות שיש בקופנגן: טבילה באמבטיה מפנקת או קפיצה לבריכה מרעננת. אכן דילמה קשה. אחרי ארוחת בוקר מפנקת, קיבלנו המלצה מאיתי שבו פלייאיסט להגיע לחוף הסודי של קופנגן. הגענו לחתיכת סלע קטנה באמצע שום מקום, וחשבנו שהגענו לחלום. אחרי טבילה בים גדוש בדגים מכל הצבעים, קיבלנו המלצה ללכת לאכול במאמא שניצל אצל צ'יקו האחד והיחיד, ביקור חובה ומקום מפגש של כל הישראלים באי שחושקים במנת שניצל ביתית.

לקינוח, התעטפנו בבגדים צבעוניים, זוהרים, משקפיים וכובעים בצבעים פסיכדליים והצטרפנו למסיבת "הלף מון" באי עד הבוקר.

הייתה חופשה מושלמת, מלאת חוויות מטריפות ונופים מדהימים. מקווים שנמשיך להחתים את הדרכון ביעדים נוספים!אם אתם כבר בקופנגן, לא תקפצו לקוסמוי? כל הפרטים

עשינו לכם חשק? צפו בפרקים המלאים של החופשה המושלמת

קופנגן ב-3 דקות: צפו בפליפגרם של אוריאל ולירון