"התאומים מחכים לאבא שלהם": סיפורו של אורן גולדין

אורן גולדין מקיבוץ ניר יצחק הוא מסוג האנשים שכל אחד היה רוצה להיות לידו, כמה שיותר. מישהו ששומר עליך, וגם מצחיק אותך על הדרך. ביום שבת בבוקר הוא בחר לשמור על ביתו ועל משפחתו ממתקפת הטרור. יחד איתו נחטפו עוד 3 חברי כיתת הכוננות, ביניהם אחיה של גיסתו - טל חיימי

1nsvlf
אורן גולדין עם משפחתו | צילום: באדיבות המשפחה

כל היודע דבר על מקום הימצאו של אורן גולדין מתבקש לפנות בהקדם לרני 052-4269365

אורן גולדין, 33 נולד בקיבוץ ניר יצחק להורים אדי ויאיר, אח של רני ושי. הוא נשוי לאושרית ויחד הם מגדלים זוג תאומים מדהימים בני שנתיים - אביב ואילי. אורן הוא אבא מדהים – תמיד מבשל, מנקה, משפץ. מטייל עם התאומים בקיבוץ בכל רגע אפשרי, וכל רגע איתו הוא חוויה. כל מה שמשפחה יכולה לבקש.

הוא מנהל את המוסך בקיבוץ, ונמצא בכל מקום שצריך אותו. עוזר לכל אחד ובכל הזדמנות. ידוע שבמוסך אפשר לקבל את עזרתו של אורן בכל דבר, לא רק בבעיות ברכבים.

2robck
אורן גולדין עם התאומים שמחכים לשובו | צילום: באדיבות המשפחה

אורן הוא חבר אמת - נותן את כולו, גם כשכבר מחשיך והוא עוד עם בגדי עבודה מהבוקר. הוא נמצא במספר רב של מעגלי חברים, ובכולם הוא מרכזי ומשמעותי. אורן תמיד מגיע מחויך, חד ושנון, ובתוך כמה דקות כולם צוחקים. החיבור של אורן לכל דבר שנמצא בסביבתו והאכפתיות האמיתית שהיא חלק בלתי נפרד ממנו, הפכו אותו לאדם שכל אחד רוצה להיות לידו, כמה שיותר. תמיד יודעים שיש מישהו שומר עליך, וגם מצחיק אותך על הדרך.

אנחנו חברי ניר יצחק זכינו - באיש משפחה, חבר, איש קיבוץ, שבלעדיו הדברים הם לא אותו דבר. בבוקר שבת האחרון, אורן יצא מביתו ועזב את משפחתו בביתם כדי להגן על הקיבוץ ממתקפת הטרור. הוא בחר לשמור עליהם, גם הפעם. אורן נחטף מהקיבוץ בבוקר יום שבת הנורא. יחד איתו נחטפו עוד 3 חברי כיתת הכוננות, ביניהם אחיה של גיסתו - טל חיימי.

אורן, אנחנו מתגעגעים אליך, ומאוד מחכים שתחזור. זה לא אותו דבר בלי החיוך שלך.

1nsvlf
אורן גולדין עם משפחתו | צילום: באדיבות המשפחה