"דור שלישי למקימי ניר יצחק, לא מסוגלים לחשוב על הקיבוץ בלעדיו" - סיפורו של טל חיימי

טל חיימי מגוייס לאוגדת עזה ושומר על הבית בכל מבצע וסבב, ומשמש סגן הרבש"ץ בכיתת הכוננות. טל הינו דור שלישי למקימי קיבוץ ניר יצחק ומחובר לקיבוץ, לכן היה ברור שיקפוץ ויגן על הבית בגופו. לטל אחות, אור. אורן גולדין, אחד החטופים הנוספים מכיתת הכוננות, הוא גיסה. אור, טל וזהר אביו, איבדו את אמם אסתי לאחר מאבק במחלה קשה, רק לפני 3 חודשים

Hvxvus
טל חיימי מקיבוץ ניר יצחק | צילום: באדיבות המשפחה

כל מי שיש ברשותו פרטים נוספים מתבקש לפנות לאשת קשר בהקדם האפשרי: אלה 052-4269094

טל חיימי, בן 41 נשוי לאלה ואב לשלושה ילדים (תאומים בני תשע וילד בן שש), נולד וגדל בניר יצחק ונעדר מתחילת המלחמה הארורה שהחלה במתקפה חסרת רחמים על ביתו.

טל תמיד נכון לעזור, תמיד נמצא בשטח. שקט וממוקד, עבד שנים ברפת הקיבוץ ועכשיו עובד כמהנדס במפעל ברביבים. בעת צרה תמיד מגיע להגיש עזרה. טל מגוייס לאוגדת עזה ושומר על הבית בכל מבצע וסבב, בכיתת הכוננות הוא סגן הרבשצ. תמיד ראשון להתייצב. אבא ובן זוג מדהים מסור ואוהב. איש שקט ומעשי מלא רגש נתינה ועזרה לזולת. מלח הארץ.

טל הינו דור שלישי למקימי קיבוץ ניר יצחק ומחובר לקיבוץ, לכן היה ברור שיקפוץ ויגן על הבית בגופו. הוא תמיד מעורב באירועים ובחגים, תמיד מוכן עם ציוד ורעיונות. לטל אחות, אור. אורן גולדין, אחד החטופים הנוספים מכיתת הכוננות, הוא גיסה. אור, טל וזהר אביו, איבדו את אמם אסתי לאחר מאבק במחלה קשה, רק לפני 3 חודשים.

המשפחה זקוקה לטל, הקיבוץ מחכה לו, אלה ילדים שצריכים את אבא שלהם.

אי אפשר לדמיין מציאות בלי טל, אי אפשר לחשוב על הקיבוץ בלעדיו. טל הוא אחד מעמודי התווך של הקהילה. בשקט שלו הוא יוזם, פותר ובונה כל ארוע וכל אתגר. טל חייב לחזור אלינו, לאביו ואחותו, לאשתו אלה ולילדיו עינב, ניר ואודי. הוא פשוט חייב להיות איתנו. טל הוא איש שלום אנחנו מתגעגעים אליו ורוצים אותו איתנו בחזרה.

Hvxvus
טל חיימי מקיבוץ ניר יצחק | צילום: באדיבות המשפחה