ווינטר איז קאמינג: שפתוני הלחות שיצילו את השפתיים שלכם מיובש

החורף הגיע ויחד איתו מזג אוויר שכולל רוחות וקור, השילוב המנצח שמחסל לנו את העור הרגיש והעדין של השפתיים ומותיר אותו חשוף, סדוק, אומלל וגם קצת דוחה, אם להודות על האמת. קבלו 5 שפתונים שיעשו את העבודה ויצילו אתכם מיובש טוטאלי

מה עושים עם שפתיים יבשות?
מה עושים עם שפתיים יבשות? | צילום: שאטרסטוק

ד"ר ברונר

Ynj
צילום: מתוך האתר

יודעי ויודעות ח"ן מכירים את המותג האהוב שהסבונים שלו כבר עשו לעצמם שם ומככבים בבית של על נטורליסט שמכבד את עצמו. ד"ר ברונר הוא גם יהודי משלנו, וחוץ מסבון אורגני מעולה, החברה מייצרת גם קרמים לגוף, שמפו, סבונים מוצקים, תרסיסים למיניהם וגם שפתון נגד יובש, שעד לא מזמן לא ניתן היה להשיג בארץ אך כעת אפשר לבשר בשמחה שהוא עשה עלייה ונמצא בחנות הטבע הקרובה לבית מגוריכם. או און ליין.

לינק לרכישה

לבידו

Jyzslx
שפתון לבידו | צילום: מתוך האתר

החברה הישראלית שמביאה לנו גאווה כולל מעריצה אחת בשם גווינית' פאלטרו שפעם השתפכה על הסרון המשקם שלהם באתר הוולנס שלה. חוץ מהסרום שהוא באמת מעולה, יש גם קרם  עיניים מופלא אבל השיא הוא כמובן השפתון שאמנם מגיע בשפורפרת בעייתית, אבל שווה מאוד וניתן למריחה לא רק על השפתיים. אפשר להשתמש בו למשל גם על חתכים קטנים או כל דבר אחר שהייתם עושים עם וזלין נניח, רק שווזלין עשוי מנפט - וזה לא. בחירה שלכם.

לינק לרכישה

וולדה

500 71639 648x648
שפתון של וולדה | צילום: מתוך האתר

אלפי מילים יכולות להיכתב על החברה הזאת שמוכרת לנשים רבות משמן סימני המתיחה המפורסם שלה. עוד רבי מכר הם כמובן הקרNים של סדרת "Skin Food" שמלהד איכותם, גם מצטיינים בניחוחות משכרים. בכל מקרה, שימו לב שלאותה סדרה בדיוק משתייך גם שפתון קטן ושווה, ועושה עבודה טובה יותר מהשפתון הקודם של וולדה (זה שמגיע באריזה הכתומה). תודו לנו אחר כך.

לינק לרכישה

פוראבר ליבינג

022 E Aloelips A 2013
שפתון אלוורה | צילום: מתוך האתר

הכירו את החברה האמריקאית שיושבת באריזונה, מגדלת אלוורה בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית ועוסקת בייצור ושיווק של משקאות, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אישי ותוספי תזונה מבוססי אלוורה ומוצרי כוורת. בין כל המוצרים, ישנו גם שפתון מוצלח. שימו לב, המוצר לא טבעי כולו ויש יש לו ריח בולט אבל מספיקה מריחה אחת לשפתיים כדי להתמכר. כדאי להתארגן על קבוצת רכישה כי קשה מאוד להשיג אותם בבודדים.

לינק לרכישה

ד"ר האושקה

Ohvceo
צילום: מתוך האתר

לא ברור מה יש לדוקטורים גרמנים עם סבון ומדוע רבים מהם אובססיביים לתחום. אל ד"ר ברונר שהוזכר בתחילת הרשימה נצרף את ד"ר האושקה שמייצר מוצרים אורגניים כבר עשרות שנים וקנה לעצמו מעריצות כמו ג'יי לו וטריני וודול ("טריני וסוזנה"). בין שלל מוצריו הטבעיים לחלוטין והמצוינים ישנו גם שפתון טיפולי מומלץ, למרות המחיר הלא זול בעליל (נע בין 60-70 ש"ח). יקר, אבל איכותי, ויכול להחזיק לכם חורף שלם במידה ואתם לא מאלה שאוכלים את השפתון שלכם.

לינק לרכישה