למה לא כל יום פורים - איך תהפכי ליותר צבעונית ונועזת בלבוש היומיומי?

חג פורים מוציא מחלקנו כל שנה את הצבעוניות שהיתה חבויה בנו, וחששה לצאת. מערכת לייפסטייל החליטה לנצל את הרגע, ובקשנו מעפרי אלדורוטי, סטייליסטית אישית ואושיית רשת בתחום האופנה לחלוק איתנו מתפיסת העולם שלה, וללמד אותנו צעד אחר צעד, איך להפוך לנועזת

אופנה חליפה בניוד נעליים צהובות ואקססוריז
עפרי אלדורוטי - כך תהפכי לנועזת | צילום: נטלי מי טל

מרבית הנשים בוחרות ביום-יום להתלבש באופן שגרתי, שלא לומר לפעמים די אפרורי או אף משעמם. עד שמגיע חג הפורים בו אנו מרשות לעצמנו להשתולל עם צבעים, גזרות, אקססוריז ומרגישות חופשיות. אז נכון, לא כל יום פורים, וטוב שכך, אבל איך בכל זאת הופכים את היום-יום למשהו קצת יותר נועז?

כשהייתי ילדה היה לי קליידוסקופ. נהגתי לשבת שעות ולסובב אותו. תמיד הוקסמתי מהצבעים והצורות שנוצרו עם כל סיבוב.  קסם פשוט שגרם לאושר אמיתי. לימים, כשגדלתי הבנתי שקסם הקליידוסקופ מתקיים גם מחוץ לעינית אליה נהגתי להצמיד את עיני, הוא קיים בטבע ובכל מה שמקיף אותנו וכל שעלינו לעשות הוא לחזור לרגע להיות אותה ילדה נטולת פחד וללבוש את אותו הקסם - כן, ללבוש אותו!

כתבות נוספות במדור לייפסטייל:

Stylish,woman,with,bag
שימוש בתיק צבעוני | צילום: shutterstock

 

אז איך משלבים יותר תעוזה וצבעים בשגרה?

נתחיל בקטן. בשלב הראשון נבחר פריט אחד צבעוני - זה יכול להיות נעליים, תיק, מטפחת או אפילו צבע לק לציפורניים. משהו קטן וצבעוני ונשלב אותו בלבוש. אחרי שבוע, כשכבר התרגלנו לנגיעת הצבע הקטנה, נוסיף עוד פריט קטן וכך הלאה - כל עוד זה מרגיש לנו נח.

כך למשל, אפשר להתחיל בצבעים נייטרליים שמתאימים להכל, כמו צבע ניוד, ולהוסיף לו לק כחול. כעבור שבוע ניתן להוסיף תיק זהב שגם הוא צבע ניטרלי, ואחרי שהתעוזה מעט נבנית להוסיף נעליים צהובות - שהן הצבע המשלים לכחול.

Yellow,blue,red,shoes,on,female,feet
הוספת צבע בנעליים | צילום: shutterstock

 

כשהבגד עצמו הופך לנועז

עם הזמן, ורק כשזה מרגיש "את", וה"את" שלנו כל הזמן בצמיחה מתמדת, תתחילי להוסיף צבע גם בבגדים עצמם. לדוגמא נסי לשלב בגד צבעוני עם ג'ינס, או עם דוגמת פסים. השתמשי ביותר מאקססורי אחד - למשל כובע ותיק ועוד ועוד.

ככה נחזיר את הצבעים שאבדו לנו בדרך כשהפכנו מהילדה שמוקסמת מצבעים שזזים בתוך עינית הקליידוסקופ, למבוגרת שלובשת את אותו הסגנון ואת אותם הצבעים, ושקסם פשוט כבר לא מרגש אותה.

Best,friends,embracing,,,couple,of,stylish,girls,posing,on
עם הזמן תהפכי ליותר ויותר נועזת | צילום: shutterstock

 

עפרי היא סטייליסטית אישית' nrmv ואושיית רשת בתחום האופנה, שגורמת לנשים ללבוש את עצמן. לעמוד האינסטגרם שלה לחץ כאן