אודות רשת

הבית המקצועי של העשייה הטלוויזיונית בישראל

לוגו רשת 2022

ברוכים הבאים ל"רשת 13", חברת התוכן הטלוויזיוני המקצועית והמובילה בישראל.

רשת 13 היתה ממקימי ומפעילי ערוץ 2, החל מיום הקמתו בנובמבר 1993 ועד לפיצולו בנובמבר 2017. משכנה של החברה, הכולל אולפנים מתקדמים וחדרי שידור מהמשוכללים בעולם הממוקמים במתחם חברות ההיי-טק שברמת החי"ל בתל אביב.

העשייה המקצועית של רשת 13 מתבססת על טלוויזיה חדשנית ומרגשת, המכוונת לליבה הישראלית ומייצרת מסך בו כל אחד יכול להתחבר למה שהוא אוהב. עולמות התוכן המגוונים של רשת 13 הינם הכתובת העיקרית למיליוני צופים בטלוויזיה, באינטרנט ובסלולר, שביססו לאורך השנים את מעמדו כערוץ הטלוויזיה המצליח ביותר בארץ.

רשת 13 חרטה על דגלה קיום איכות ויצירתיות טלוויזיונית בלתי מתפשרת. בפריים-טיים מתמקד לוח השידורים בסוגה עילית, בידור מתוסרט , ריאלטי ויצירות דרמה ותעודה מוקפדות, בניסיון לפנות למכנה הישראלי המשותף הרחב-גבוה. רשת 13 מאמינה כי הפריים-טיים הישראלי חייב לשמש כחוויה טלוויזיונית מרוממת ומרגשת, שרובה ככולה כחול-לבן.

בין התוכניות המצליחות והאהובות של רשת 13 נמצאות האח הגדול, התוכנית המסעירה הישרדות, התוכנית חובקת העולמות המירוץ למיליון, תוכניות המוסיקה דה וויס, אקס פקטור, The Four, תוכנית הכישרונות המצליחה גוט טאלנט, פורמט הבישול המצליח משחקי השף, הדרמה המצליחה הרמון, הקומדיות נבסו, שנות ה-80, לצבי יש בעיה, הדוקו המטלטל סאלח פה זה ארץ ישראל, תוכניות תחקירים מובילות, תוכניות אירוח, תעודה, מתח, אקשן ועוד – כולן שאובות מתוך המציאות הישראלית, מתוך הדילמות של חיינו, מהמקומות הסבוכים ביותר שבהם נפגשים הישראלים זה בזה ובבעיות המרכיבות את חיינו.

לאורך כל שנות קיומה מתאפיינים שידורי החברה במינון מוגבר של תנופה וחדשנות, ההופכים לתרומה אמיתית לחברה ולתרבות הישראלית ולתעשיית הטלוויזיה בארץ. נמשיך לשמור על ערכי המשפחתיות, החיוביות, הערכיות והאיכותיות, ובד בבד להיות מעודכנים כדי ליצור בעבור הצופה שלנו את חוויית הצפייה שהוא אוהב.

 

לכל שאר התכניות של רשת 13