כך גרמה גוגל לשינוי שליש מתוצאות החיפוש

דיגיטל פטרול - הקדימו להירשם וקבלו את המהדורה העדכנית

בשבוע האחרון גוגל ביצעה כמה פעולות במנוע החיפוש שלה, חלקם מהותיים, כמו זה שיגרום לכך שיותר תוצאות יהיו טריות. השינוי הזה ישפיע על כשליש מתוצאות החיפוש, מה שמחייב בחינה והערכה מחדש של בעלי אתרים ומפרסמים.

עוד במהדורה: איך פייסבוק הופכת לכלי השיווק העיקרי של סרטי קולנוע, איך פורד החמיצה הזדמנויות בפייסבוק במסגרת קמפיין ענק והירידה בשביעות הרצון של מפרסמים מקוונים אמריקאים משיעורי ההמרה של הפרסומות שלהם.

האייטמים האלה ואחרים נלקחו כולם המהדורה האחרונה של הניוזלטר של TheMarker למקצועני תעשיית הפרסום והשיווק המקוון: דיגיטל פטרול. הירשמו וקבלו את המהדורה שתצא היום ב-12:00 (לרישום הקליקו כאן).

מקורות המידע לניוזלטר הם בלוגים ומקורות אינטרנטיים מובילים אחרים המתמקדים באירועים בענף. הניוזלטר יכול לשמש אנשי מקצוע במשרדי אינטראקטיב ומשרדי פרסום - פלנרים, מנהלי תקציבים, מנהלי קריאייטיב, מנהלי פיתוח עסקי, מנהלי מדיה, סופרווייזרים, מנהלי אסטרטגיה, מנהלי מכירות וקופירייטרים; וכן אנשי מקצוע מתחום השיווק - מנהלי שיווק, מנהלי פרסום, מנהלי תקציבים, מנהלי קשרי לקוחות, מנהלי פיתוח ואסטרטגיה ועוד.

הניוזלטר מופץ בתדירות של פעם בשבוע, ביום שני. הניוזלטר עוצב כך שלא יכלול תמונות, המקשות לעתים על טעינתם של ניוזלטרים, וכך שיכלול כמה שיותר מידע רלוונטי, עדכני ותמציתי.

כל אייטם בניוזלטר מפנה למקורות שממנו הוא נשאב, מה שמאפשר העמקה והיכרות רחבה עם מיגון המקורות הרלוונטיים לענף המצויים באינטרנט. הניוזלטר נכתב על ידי נתן ליפסון, מנהל האסטרטגיה והפיתוח המערכתי של אתרי TheMarker.

לרישום לניוזלטר הקליקו כאן.