במקום טראמפ: האינטרנט מתגייס למציאת מועמד חלופי

מקרמיט ועד וולדמורט למצביעים האמריקאים יש שלל הצעות, מה בא קודם הביצה או הברווז, ארומה של מחשב חדש, הלוחש לנחשים, והאיש שחופר על גיטרה


1. קחו את דונלד לדוגמה. ברצינות, קחו אותו בעקבות חשיפת סדרת ההתבטאויות המיזוגניות הדוחות של דונלד טראמפ, החל לרוץ בטוויטר קמפיין עממי למציאת מועמד רפובליקני בעל סיכויי היבחרות טובים יותר תחת התגית #MoreElectableThanTrump. בין ההצעות אפשר למצוא את וולדמורט, כל אחד מכוכבי "חברים", כדור הכדורעף "וילסון" מהסרט להתחיל מחדש, עכברוש הפיצה וקופסה של סוכריות טיק טאק.
הייתם מצביעים לו? . צילום: טיוויטר 2. עור ברווז
הדבר הלוהט היום באינטרנטים הוא, אם אתם שואלים אותנו, הקווסט הטקסטואלי (טוב יש גם קצת תמונות) הגאוני הזה שמציב בפני גיבור המשחק את האתגר להפוך מחד-תא לברווז תוך כמה מיליארדי שנות אבולוציה בלבד.
מהמפץ הגדול צפונה . צילום: clickhole.com 3. אני אוהב את הריח של מק חדש על הבוקר
זה נשמע כמו הונאה מטופשת, אבל למעשה מדובר במוצר שיכול לחסוך לא מעט כסף לאנשי כת אפל שבין הקוראים: נר שיספק לכם את הריח המיוחד הזה שיש למחשב מק חדש מהניילונים בעלות של 24 דולר בלבד.
קצת יותר זול ממק חדש, קצת פחות פרקטי . צילום: producthunt.com 4. שק של נחשים
מה הייתם עושים אם היו לכם 285 נחשים? האיש הזה בחר לשים את כולם בשק אחד.
5. יש לו את הבלוז
האם יש ברשותכם את חפירה, שלושה מיתרים, מגבר גיטרה ונשמה מיותרת למכור לשטן בצומת דרכים אפלה במיסיסיפי? ברכות, אתם בדרך הנכונה להפוך לאשפי בלוז.