כל ציוצי הנשיא: טוויטר תקיים לראשונה סשן שאלות ותשובות עם נשיא המדינה

האירוע בבית הנשיא הוא יוזמה ראשונה של טוויטר בישראל מאז מינתה נציג מקומי לשיתוף פעולה בתחום התוכן. רובי ריבלין יענה לשאלות גולשים ברשת החברתית בטקסט ובווידיאו. שאלות אפשר להתחיל לשלוח כבר עכשיו בליווי התגית askrivlin#

מהלך ראשון של טוויטר בישראל מאז שמינתה נציג מקומי לשיתופי פעולה בתחום התוכן: ל"כלכליסט" נודע כי החברה תקיים ביום ראשון, יחד עם בית הנשיא, סשן שאלות ותשובות עם הנשיא רובי ריבלין במסגרתו יוכלו משתמשי טוויטר לקבל תשובות לשאלות שהם יפרסמו ברשת החברתית. צוות של אנשי החברה יגיע לבית הנשיא ביום ראשון ללוות את האירוע.

את השאלות אפשר להתחיל להעביר כבר היום, בליווי התגית askrivlin#, כאשר אנשי בית הנשיא יבחרו מתוכן את המעניינות ביותר. את התשובות יעביר ריבלין החל מעשר בבוקר ביום ראשון, באמצעות אפליקציית ה-Q&A של טוויטר שמאפשרת לקיים אירועי שאלות ותשובות עם גולשים בטקסט ובווידיאו. התשובות יועברו באנגלית ובעברית, משני החשבונות הרשמיים של ריבלין, כאשר חלקן ייכתבו וחלקן יועברו כסרטונים מצולמים קצרים.
כל מה שרציתם לשאול את נשיא המדינה . צילום: Twitter האפקליציה שימשה בחודשים האחרונים להעברת סשנים דומים עם דונאלד טראמפ, נשיא צרפת לשעבר ניקולא סרקוזי וראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, כמו גם לליווי טקס פרסי האמי. האפליקציה אינה מוצעת בשלב זה לציבור הרחב אלא רק לשותפי תוכן ומשתמשים נבחרים.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי צוות של טוויטר ישהה במהלך השבוע בישראל ויערוך פגישות עם נציגים של חברות מדיה ועם אנשי מפתח בשוק התקשורת המקומי.

באוגוסט צירפה טוויטר לשורותיה את העיתונאי לשעבר דוד אברהם, כעובד ישראלי ראשון שהצטרף לחטיבה העולמית שאחראית על כינון שיתופי פעולה עם חברות מדיה וספקי תוכן בשווקים שונים בעולם. אברהם מונה במטרה להוביל יוזמות מסוג זה בשוק הישראלי, כאשר שיתוף הפעולה עם בית הנשיא הוא היוזמה הראשונה שיוצאת לפועל.