צילה שלוש

צילה בת 37 גרושה + 2 (14, שנתיים וחצי). לא עובדת, מקבלת עזרה מהרווחה ומזונות. לפני 12 שנה פניה הושחתו על ידי הגרוש שלה, שישב אז בבית סוהר בגין מקרה אלימות אחר.

הסיפור של צילה

צילה מספרת על עצמה: "הייתי דוגמנית צילום של שיער ופנים, עבור כל מיני חברות קטנות. אבל תמיד היה לי דימוי עצמי נמוך. לפני 12 שנה, רציתי להתגרש. גיא, (מי שהיה אז בעלי) לא הסכים, הוא אמר לי: 'או אני או אף אחד, אני אכער אותך, שאף אחד לא יסתכל עלייך. אעשה לך כמו בסרטים של היצ'קוק, אפילו פלסטיקאי לא יוכל לסדר לך את זה'.

כשיצא לחופשה מבית הסוהר, הוא ניסה לרצוח אותי, וכך הפכתי מיפיפייה אמיתית לפני צלקת. 4 שנים לא יצאתי מהבית לאחר המקרה ונפשית, עד היום לא החלמתי מזה. בעקבות המקרה הקשה שעברתי, השפתיים שלי התעקמו ואני מטשטשת אותן עם תוחם לשפתיים. כל הפנים שלי מצולקות".

לצילה יש 2 בנות – בר בת 14 מהגרוש גיא, וליאם בת שנתיים וחצי מבן זוג מבוגר שהיה לה. "בר גרה אצל אמא שלי וליאם אצלי מאוד קשורה אליי, תלויה עליי כל היום כמו קוף. הבנות קשורות מאוד, בר שומרת על ליאם לפעמים, שנים היא רצתה אח. מרוב שרצתה, הייתה מספרת לאנשים שאני בהריון".

למה הגעתי לתוכנית

צילה הגיעה לתוכנית בעיקר בניסיון אחרון, אפשר לומר, לנסות ולשקם את הפנים שלה שהושחתו 12 שנים קודם לכן. הרופאים היו חלוקים בדעתם לגבי היכולת שלהם לעזור לה, ולמעשה ד"ר מוסקונה לקח סיכון אמיתי לגבי הטיפול בה, בעיקר לאור מצלמות הטלוויזיה.

במהלך שהותה בווילה, סייענו לצילה גם בהתמודדות עם בתה הבכורה בר, בתו של האיש ממנו נפרדה צילה. בינה לבין בר קיימים מטענים רבים הנוגעים לעברה של צילה. במהלך התוכנית הגיעה בר באופן יוצא דופן לווילה לשיחה עם צילה – בעקבות פגישות שהיו לה עם עילאי, הקואצר של התוכנית.