מלי תבור

דיאטנית קלינית

מלי תבור היא דיאטנית קלינית ופיזיולוגית, בוגרת בית הספר למדעי התזונה באוניברסיטה העברית ובעלת תואר שני מהחוג לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב. תבור, התמחתה בתזונת ספורט, עבדה במרכז למחקר ולרפואת ספורט במכון וינגייט טיפלה שם בספורטאי הישג, הקימה את מערך הדיאטניות ברשת סטודיוC, וכתבה את הספר "הכושר לרזות" .

כיום תבור היא מנכ"ל מקצועי של חברת eZoon - חברה שהוקמה בשיתוף עם חברת אוניספורט, החברה הגדולה בארץ לאספקת ציוד לחדרי כושר. השיטה החדשנית של שיטת eZoon והאתר האינטראקטיבי שהיא מציגה, היא השיטה איתה מנחה תבור את המשתתפות בתוכנית המראה 2.


מהי שיטת eZoon?
המערכת של אתר eZoon מבוססת על הידע הנרכש של מלי תבור ועל השיטה שפיתחה ומפוקחת על ידה באופן שוטף. השיטה דוגלת במציאת האיזון התזונתי המושלם עבור כל אדם, בהתחשב בהתמודדות עם הפיתויים והלחצים שמסביבו. איזון שהוא דרך חיים, שמירה על אורח חיים בריא ועל המשקל הרצוי לאורך זמן. השיטה מתייחסת לסגנון החיים האינדיבידואלי והעדפות האכילה האישיות של כל אחד ואחד, ועוקבת אחר צרכיו בעזרת מערת ממוחשבת חכמה המתפקדת בפני עצמה כדיאטנית, תומכת ומלווה בכול רגע ובכול מקום.